Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ribiség ha valaki lefekszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ribiség ha valaki lefekszik egy idegennel egy bulin?

Figyelt kérdés
2016. márc. 13. 23:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Miért érdekelne téged mit mondanak mások?

Élvezeteknek élj, ne mások elvárásainak ;)

2016. márc. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
31%

#10: Ebben semmi vagányság nincs. Ha férfi csinálja, akkor is gáz.

Azért gázabb ez egy nő részéről, mert a férfiak olyanok, amilyenek (tisztelet a kivételnek), a farkuk irányítja őket. A nők viszont a saját viselkedésüket nem foghatják rá erre. A nőktől azt várom el (ugye nem csak én?), hogy legyen bennük tartás, nőiesség, büszkeség, mert egy nőben többek között ez értékelhető, nem az, hogy idegenekkel kefél bulikban. Ez elég szánalmas. És ne kérje ki magának, hogy én lenézem meg elítélem, mert az ő cselekedete vitt rá engem erre a véleményre.

Az ilyen viselkedés kiábrándító, nem látom benne a nőt.

2016. márc. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

inkább idegennel minthogy haverok kibeszéljenek

igy ez nem ribiség

ha akarod én mint idegen vállalkozok rad

irj

2016. ápr. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!