Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért r*ba*nc az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért r*ba*nc az a nő, aki lefekszik, kipróbál több férfit?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy miért ne lehetne a nőknek is ugyanolyan joguk ehhez.

Mindenkinek a saját teste, lelke...

N


2016. jan. 17. 16:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%

Te két dolgot keversz nagyon.


1. Mindenki azt tehet amit akar magával.

2. De ennek akkor viselje a következményeit és fogadja el hogy mások mit gondolnak róla ezért.


Nem tiltanám meg egy nőnek sem hogy annyi férfival dugjon, amennyivel csak akar. De akkor fogadja el cserébe azt, hogy sok férfi kevésbé tartja őt ezután alkalmasnak tartós, komoly kapcsolatra.

2016. jan. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
42%

Összekevered az embereket a ruhákkal. És honnan veszed, hogy nekünk "jogunk" van hozzá?:D

Persze egyéni döntés

2016. jan. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
31%
Akkor ribi ha ezt kapcsolatban teszi, vagy olyannal kefélteti magát, aki kapcsolatban van. Ha mindkét fél egyedülálló és csak a szexkapcsolat kell neki, akkor nem ribi.
2016. jan. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
39%
Nem ertem mirol beszelsz, egy ferfi se fekszik le osszevissza tobb novel, csak a diszkopatkanyok csajozos trehany ferfiak akik nem egy tipikus apajeloltek.
2016. jan. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

De nem értem, attól még lehet normális, érett v felelősségteljes .....


A jogot arrafel irtam, h férfiaknak ezt szabad, nem bélyegzik meg őket általában.

2016. jan. 17. 16:52
 6/24 A kérdező kommentje:
Szerintem sok olyan van aki lefekszik több nővel
2016. jan. 17. 16:53
 7/24 anonim ***** válasza:
42%
Nem ri**nc. Ha velem is próbálkozik. Ha engem kihagy. Akkor mindenképpen ri**nc. Így működünk tök igazából :) 25 f
2016. jan. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos az emberek mar csak ilyenek,többet foglalkoznak mások életével,mint a sajátjukkal...tisztelet a kivételnek:) A leghatékonyabb ellenszer erre az,ha lesz*rod a véleményüket:)
2016. jan. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 RRR ***** válasza:
42%

nem az

csak akikkel nem feküdt le,azok irigységből mondják ezt


szeretkezz amennyi férfivel jól esik,de ha van komoly kapcsolatod ,őt ne csald meg

2016. jan. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
44%
A lényeg hogy te az vagy.
2016. jan. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!