Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti belemennétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti belemennétek?

Figyelt kérdés

Van egy szexpartnerem, de kb. sose tudunk helyet, mert nálam az albi ritkán üres, ő meg kolis.

Kitalálta, hogy fizessünk ilyen dugószobáért, erre hogy felesben.

Nem tudom, én szerintem fél nap alatt találok olyat, akivel lehetek és van albija.

Ti mit csinálnátok?


2016. márc. 12. 13:15
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy ugyanaz, hanem csak cáfoltam, hogy miért is nem kéne fizetni nekem is, hiszen a prostik se fizetnek az ügyfélnek. Mikor ti mondtátok, hogy fizessek, hiszen egymás testét használjuk.
2016. márc. 12. 17:52
 22/28 anonim ***** válasza:

Akkor most megismétlem magamat: Ne haragudj, de aki nem tud különbséget tenni egy szexkapcsolat és a prostitúció között, az sötét. És akkor nagyon finoman fogalmaztam.


Szerintem csak jól fog járni a partnered, ha nem lát többet. További szép napot!

2016. márc. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Férfiként írom, hogy ennek a rendezése a férfi dolga, ahogy egy vacsoráé is egy rendes normális randin. De engem még úriembernek neveltek, nem lúzernek.

38F

2016. márc. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom akkor meg azt is beled neveltek, hogy a nonek a konyhaban a helye, kuss a neve es a szules a dolga.
2016. márc. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, én szerintem fél nap alatt találok olyat, akivel lehetek és van albija."


hidd el, a te szellemi szinteden annyira mindegy, hogy éppen milyen bonobó maszatol

2016. márc. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

24-es: 23-as vagyok, s ne keverj magaddal. Mivel nem tudod mi a különbség az egyenjogúság és az elegancia/stílus között.

S mivel nem vagyok kisstílű sz@rrágó mint te talán joggal feltételezem -veled ellentétben-, hogy Nőnek jár a tisztelet és az udvarlás. Még ilyen esetben is.

2016. márc. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Hát apám te minden vagy csak nem elegáns/stílusos. :D
2016. márc. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
27-es te aztán tudod.
2016. márc. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!