Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti belemennétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti belemennétek?

Figyelt kérdés

Van egy szexpartnerem, de kb. sose tudunk helyet, mert nálam az albi ritkán üres, ő meg kolis.

Kitalálta, hogy fizessünk ilyen dugószobáért, erre hogy felesben.

Nem tudom, én szerintem fél nap alatt találok olyat, akivel lehetek és van albija.

Ti mit csinálnátok?


2016. márc. 12. 13:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Ha jo vele a szex szerintem ne keresgelj mert nehez jo partnert talalni... Egyebkent te vagy a pasi?
2016. márc. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nem, én nő vagyok.
2016. márc. 12. 13:18
 3/28 VirágésBence ***** válasza:
27%
Ha jókat dugtok akkor nem érdemes eldobni, viszont ha úgy gondolod, hogy találsz másikat, akkor kezdj el keresgélni, ha megvan az illető és még jó is az ágyban akkor dobhatod.
2016. márc. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
66%

Igazad van abban hogy lehetne annyira gáláns.Hogy fizeti a kéjlakot ha már használja a testedet.

Akkor ezek szerint.Ha van egy kecóm. Akkor te már ugrasz is egy kanyarra?

2016. márc. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
16%
Van kocsim motorom lakasom akarhol szexelhetunk szerintem csere ;)
2016. márc. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
38%

"Igazad van abban hogy lehetne annyira gáláns.Hogy fizeti a kéjlakot ha már használja a testedet. "


Te mennyi idős vagy? 16?

A te logikádból kiindulva a Nő is fizetheti a szobát ha már használja a partnere testét, de mivel ez egy baromság így az 50-50% ami fair mivel egymás testét használják. nem gondolod?

A gáláns dolog meg nem működik a való életben mert mindenki pénzből él.


Nagyon más világban élsz barátom!

2016. márc. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
64%

"Ha jókat dugtok akkor nem érdemes eldobni, viszont ha úgy gondolod, hogy találsz másikat, akkor kezdj el keresgélni, ha megvan az illető és még jó is az ágyban akkor dobhatod."


Gratulálok ehhez a hozzáálláshoz!

Eldobni? Szóval te tárgyként tekintesz az emberekre.

2016. márc. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
26%

"Kitalálta, hogy fizessünk ilyen dugószobáért, erre hogy felesben."

Miért, babám, te akartad fizetni az egészet?

Eszem-faxom megáll. Ő használ téged, te használod őt - miért is kéne neki fizetni?

2016. márc. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
61%

13:37 -32% :D


Ha megittuk a pertut majd akkor hívj barátodnak,kisfiam.

Mellesleg eléggé szrrgó ember lehetsz,ha a nőtől várod el hogy fizessen bármit is.

Szomorú,hogy ennyire nincs pénzed.

Ebből látszik hogy még gyerek vagy.

Szerencse, hogy a fiam nem ilyen gondolkodású,mint te vagy.


Mellesleg 44-vagyok,igen csak sikeres minden téren.S nem a pénzem miatt.Ezt elhiheted.


Kérdező.Ne nyűglődj.Ha annyira jó a srác.Akkor felezzetek.Ha meg nem ér annyit.Akkor keress mást.

2016. márc. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
44%

"Mellesleg eléggé szrrgó ember lehetsz,ha a nőtől várod el hogy fizessen bármit is."

Lol.

2016. márc. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!