Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha egy közeli fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy közeli fiú ismerősötök megkérne rá, hogy fleshlightal verjétek ki neki belemennétek?

Figyelt kérdés

Vagy ha tudnátok, hogy van valamelyik fiú ismerősötöknek fleshlightja szívesen kivernétek neki??


[link]



2016. jan. 1. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretné akkor igen
2016. jan. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 supra01 ***** válasza:
igen
2016. jan. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Te szeretned megkerni ot vagy o kert Teged? ;) De sztem pasi vagy;) Sok mindentol fugg sztem amugy.Foglalt e a csaj,TETSZEL E NEKI(ez a legfontosabb),honnan ismerosod,mennyire vagytok joban...stb. De sztem ha mar ebbe belemegy valaki akkor mar mas is lehetne koztettek... De miert nem udvarolsz inkabb neki es ha jartok abba siman belefer..
2016. jan. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Páromnak gondolkozás nélkül megtenném, ha Ő nem lenne és közeli barát/ismerős kérne, akkor neki is.

18L

2016. jan. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak a páromnak csinálnám. Ismerőssel nem létesítek semmiféle szexuális kapcsolatot még ilyen félét sem.
2016. jan. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ha van ilyene, akkor azzal magán is tud segíteni. Ha már "kiverésről" van szó, amiben részt veszek, akkor olyan "eszközt" adok hozzá, ami teljesen egyedi: a két kezem. Szerintem sokkal izgibb átmasszírozni és tapasztalataim szerint az orgazmus is nagyobb (vagy csak béna vagyok ezekben a kütyükben)
2016. jan. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!