Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti belemennétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti belemennétek?

Figyelt kérdés

Van egy szexpartnerem, de kb. sose tudunk helyet, mert nálam az albi ritkán üres, ő meg kolis.

Kitalálta, hogy fizessünk ilyen dugószobáért, erre hogy felesben.

Nem tudom, én szerintem fél nap alatt találok olyat, akivel lehetek és van albija.

Ti mit csinálnátok?


2016. márc. 12. 13:15
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
52%
Azt ugye vágod, hogy ha én fizetek mindent, a nő csak a testét adja, akkor kvázi lealacsionyítom egy prostituált szintjére?
2016. márc. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Nem értem.. sokan itt úgy írnak, mintha együtt lennétek és lenne érzelem a dologban.. ha találsz jobbat, miért ne ? hisz erről szól a CSAK szex.... itt senki nem tekinti a másikat eszköznél többnek.. ;) 20/L
2016. márc. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Épp ezért nem értem. Ha mindkét fél egyformán használja a másikat, akkor miért kéne a teljes költséget az egyik félnek magáravállalnia? Hisz' nyilván egyformán jó nekik, amit a másik testileg nyújt.
2016. márc. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Nőként sose éreztem úgy, hogy a partnerem "használja a testemet". Ha egy percig is így éreztem volna, akkor soha nem feküdtem volna le vele, mert akkor magamat deklaráltam volna használati tárgyként.

A fizetés meg egy neuralgikus pont a mai közfelfogásban, és még sokáig az is marad. Általában az fizet, akinek fontosabb, meg az, aki megengedheti magának. Volt nekem olyan kapcsolatom, ami nem csak szexről szólt, de azon bukott, hogy a férfi nem tudott rendszeresen szobát fizetni, tőlem viszont nem fogadta el.


A konkrét kérdésre válaszolva, ha megengedhetem magamnak, és fontos is az a pasi, akkor belemennék. Ha olyan, akinél "fél nap alatt találok jobbat", akkor nem, de akkor minek is lennék vele?

2016. márc. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Ennyi erővel a prostinak is fizetni kéne az ügyfélnek, hiszen ő is használja a másik testét.


Ahhoz képest, hogy csak lányokat kérdeztem, eléggé idejöttek őrjöngeni a férfiak.

2016. márc. 12. 17:12
 16/28 anonim ***** válasza:

"Ennyi erővel a prostinak is fizetni kéne az ügyfélnek, hiszen ő is használja a másik testét."

A prosti nem tart igényt a másik testére, neki csak a pénz kell. Ez a prostitúció lényege - és ez a különbség egy szexkapcsolattal szemben, hiszen ott mindkét fél egyformán élvezi a másikat.

2016. márc. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
16: Attól, hogy nem tart rá igényt, még használja a másik testét.
2016. márc. 12. 17:20
 18/28 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sötét, ezek puszta tények.
2016. márc. 12. 17:35
 19/28 anonim ***** válasza:

"Ha megittuk a pertut majd akkor hívj barátodnak,kisfiam.

Mellesleg eléggé szrrgó ember lehetsz,ha a nőtől várod el hogy fizessen bármit is.

Szomorú,hogy ennyire nincs pénzed.

Ebből látszik hogy még gyerek vagy.

Szerencse, hogy a fiam nem ilyen gondolkodású,mint te vagy.


Mellesleg 44-vagyok,igen csak sikeres minden téren.S nem a pénzem miatt.Ezt elhiheted. "


1. figyelj barátom. Senkit sem érdekel, hogy te itt felvágsz a pénzeddel Rögtön a pénzt hozod fel mint viszonyítási alapot. Materialista\anyagias gondolkozásmód de arrogáns is.

Mit próbálsz így kompenzálni? Kicsi a szerszám? vagy nem bírod sokáig?

2016. márc. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

"Nem vagyok sötét, ezek puszta tények."


Ne haragudj, de aki nem tud különbséget tenni egy szexkapcsolat és a prostitúció között, az sötét. És akkor nagyon finoman fogalmaztam.

2016. márc. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!