Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Molett nőkkel jobb a szex? Ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molett nőkkel jobb a szex? Ki mit gondol férfiak?

Figyelt kérdés

Èn is molett vagyok ès úgy veszem èszre nem hátrány mert elègedettek velem. :) mindenki vèlemènyèt szívesen olvasom. Köszi:)


26N


2016. márc. 11. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem függ össze a testalkat, meg az ágybeli tudás.:)
2016. márc. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok kinek kivel volt a legjobb. :)
2016. márc. 11. 18:26
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

hali,


Néhánnyal voltam én is. Elmesélem akkor az egyik storyt.D


A nő, tanulmányi osztályon volt, vmit kellett ott intéznem...Átlagos volt minden szempontból. Arcra stb..egy pici feleslege volt, de az még jól is állt neki...Az volt a szerencsém ,hogy elég sokat kellett ott intézkednem. Nem őnála, egy másik nőnél, de az volt a lényeg, hogy mindig látott ! Jah emléxem mikor ott álltam az asztal előtt és a másik nő intézkedett, mindig egymásra néztünk...DD Már akkor gyanús volt, hogy lehet megtudnám dugni...Így mikor összetalálkoztam vele már látásból ismert, köszöntünk egymásnak. Láttam rajta, hogy mintha bejönnék neki...minden találkozásnál úgy nézett rám, hogy hát...nem is tom... láttam rajta, hogy lenne esélyem nála. Biztos vagyok benne, hogy rajtam is észrevette ugyanezt. Nah szóval egyszer készülődtem hazafelé. Láttam, hogy ő is. Aztán direkt vmit csináltam, közbe félszemmel néztem mikor indul kifelé...DD hogy akkor menjek én is...DD Szóval már együtt mentünk ki az épületből...DD Mondtam, hát te is most mész haza ? DD aztán elkísértem haza. Amúgy addig csak köszöntünk egymásnak, nem beszéltem vele...Hazamenet beszélgettünk sokat. Próbáltam meghívni vmire, de nem jött...én meg akkor elkísértem haza. Ott meg behívott, és egy hatalmasat szexeltem vele. Elképesztő volt. nem zavart a feleslege. Hát végülis ennyi, de bitang jó volt a nő !


jah asszem 42 éves volt...vagy vmi ilyesmi D



Remélem tudtam segíteni D

2016. márc. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak kerdes volt. Pici felesleg mit takar? Pl 60 kg sztem nem molett. Xd de jo story. :)
2016. márc. 11. 18:33
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Én is ilyen nő vagyok és a visszajelzések alapjàn nem panaszkodhatok, de szerintem igaza van annak a vàlaszolónak aki azt írta hogy ez nem testalkat függő mert ismerek olyan duci csajt aki csak fekszik mint egy deszka...nade amúgy mint biszexuàlis nőnek nekem is azok a csajok jönnek be akiken van mit fogni és nagggyon jók a tapasztalataim velük :-) N/28
2016. márc. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen az a jo ha van mit fogni. :) szivesen beszelgetek barkivel aki raer, irjon nyugodtan ;)
2016. márc. 11. 19:18
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Jó, ha van mit fogni...

2016. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

Nem ettől függ.


A legjobb egy 152cm-es majdnem 70 kilós lánnyal volt, de azért, mert kíváncsi volt, odaadó, tudta mit akar, és érdekelte, hogy én mit akarok.


A második legjobb viszont egy borzasztó vékony lánnyal volt, mindkettőjükben az volt a közös, hogy el tudták engedni magukat, tudtak beszélni a vágyaikról, és nem azon problémáztak, hogy nagy a fenekük vagy kicsi a mellük.

2016. márc. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem a molett jobban felizgat látványra és fogdosásra, mint mondjuk a csontos alkat. Sok férfi van ezzel így. De akad aki kifejezetten a vékonyat kedveli. Ezért nem halt még ki se a vékony, se a molett fajta ember :)
2016. márc. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%

Isten orizz!

A parom talan meg attol is tobb de eszmeletlen tohonya nehezen mozog lusta es hamar kifullad!

Soha tobbet dagadt not!!

2016. márc. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!