Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jobb a szex fitymaszűkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jobb a szex fitymaszűkületes pénisszel?

Figyelt kérdés

Az előző fitymaszűkülettel kapcsolatos kérdések miatt gondoltam felteszem ezt a kérdést.


Sok férfival voltam sajnos.

Most megismerkedtem egy férfival és kiderült róla hogy szűkületes. Mondtam neki menjen dokihoz hogy tegyék rendbe. Azt mondta hogy így is működik próbáljuk ki.

Hát belementem, de nem hittem a dologba. Viszont valóban működött meglepő módon, sőt a lehető legjobb együttlétem volt eddig fiúval, talán a makkot borító fityma és hogy bőröstül tette belém jobban ingerelt ott engem, vagy egyszerűen ügyes a fiú és semmi köze a szűkülethez?


2016. márc. 8. 16:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi köze a szűkülethez.
2016. márc. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha egyszer elszakad neki, akkor nem lesz olyan kellemes. :D
2016. márc. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2. ezért is küldöm orvoshoz!!!! (aztán kiderül van-e összefüggés a kettő között :)
2016. márc. 8. 16:32
 4/18 A kérdező kommentje:
4. Mi az féltékeny vagy, mert nem tudsz teljesíteni? :D
2016. márc. 8. 16:36
 5/18 anonim ***** válasza:
13%
tudnek en ha lenne kivel am ha igenytelen h orvoshoz se megy megis erdemli
2016. márc. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
21%

Basszus.Megéltem 44-évet de ilyet még nem hallottam. Szerinted mi turha lehet ott a fityma alatt? Mert ha nem megy fel neki.Azt akkor tisztán se tudja tartani.

Te szent szr. Na most dobott egyet a gyomrom.

Lehetőleg be is kaptad neki?

Ááá ez kamu. De ha nem.Akkor meg fura az ízlésed,már ne is haragudj.

2016. márc. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

"Lehetőleg be is kaptad neki? "


Szerintem tudja mosni, semmi szag, váladék Illatosabb volt mint sok más pasinak!

2016. márc. 8. 16:47
 8/18 anonim ***** válasza:
undorito
2016. márc. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%
Hát, nyilván tud róla a kérdező, hogy bizony elég sok baktérium meg mindenféle bizbaz felhalmozódhat ilyen esetben a fityma alatt. Szóval nem kell kioktatni szerintem. A kérdésre válaszolva, nem hinném, hogy van összefüggés a két dolog között. Szerintem egyszerűen kifogtál egy úriembert, akivel összepasszoltok szex téren.
2016. márc. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A kérdèst tippem szerint egy fitymaszűkületes pasi/fiú tette fel, aki fosik elmenni dokihoz a bajával. Fitymaszűkülettel (nemi èletet) élni egyébként olyan, mintha mondjuk félig szájzárad lenne, és csak résnyire tudnád kinyitni. Így nem tudnál normálisan enni, beszélni, és sose mosnál fogat.
2016. márc. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!