Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jobb a szex fitymaszűkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jobb a szex fitymaszűkületes pénisszel?

Figyelt kérdés

Az előző fitymaszűkülettel kapcsolatos kérdések miatt gondoltam felteszem ezt a kérdést.


Sok férfival voltam sajnos.

Most megismerkedtem egy férfival és kiderült róla hogy szűkületes. Mondtam neki menjen dokihoz hogy tegyék rendbe. Azt mondta hogy így is működik próbáljuk ki.

Hát belementem, de nem hittem a dologba. Viszont valóban működött meglepő módon, sőt a lehető legjobb együttlétem volt eddig fiúval, talán a makkot borító fityma és hogy bőröstül tette belém jobban ingerelt ott engem, vagy egyszerűen ügyes a fiú és semmi köze a szűkülethez?


2016. márc. 8. 16:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Rohadtul közönséges vagy kérdező.
2016. márc. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
10. DE akkor is lehet ilyen undorító dolog benne, ha tényleg semmi szag stb. Szerintem ha lenne benne baci, meg túró stb, akkor lenne szaga , nem?
2016. márc. 8. 16:51
 13/18 anonim ***** válasza:
Már ott is leírtam. Csináltasd meg, 28 évesen lehetne ennyi vér a pucádban..
2016. márc. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

nem is kell megvarni h leszakadjon

lerohad hamarabb

de hogy lehetnek ilyen igenytelenek az emberek

2016. márc. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Pont egy férfit nem kellene arról győzködnöd.Hogy a péniszt, ilyen feltételek mellett tisztán lehet tartani.

Te az életedbe nem láttál, vagy fogtál hímtagot a kezedbe.Mert akkor nem állítanál ilyen ostobaságot.

Nem tudom hogy melyik a rosszabb.Hogy kitaláltál egy buta történetet,vagy hogy ennyire igénytelen vagy.

S ez most nem kötekedés.

2016. márc. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Sztem ugy tisztítja h kiszopatja a túrót a szűk fitymaja alól
2016. márc. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Érdekes hogy hirtelen mennyi fitymaszükületes kérdés lett itt, és most itt egy elégedett hölgy :D nem gyanús
2016. márc. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
76%
Ezt az a csávó írta ki- csak most nőnek kiadva magát-, aki délután ugyanebben a problémakörben kiírt a saját fitymaszűkületéről kérdést. Hypeolás a fitymaszűkületes emberek számára...:D
2016. márc. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!