Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csikló vagy a G pont?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csikló vagy a G pont?

Figyelt kérdés
melyik a jobb lányok és miért
2016. márc. 10. 18:38
 1/6 VirágésBence ***** válasza:
A G pont elősegíti a hüvelyi orgazmust, a csikló orgazmus viszont teljesen más és egyszerre a legjobb. A csiklóit nálam könnyebb elérni, néha viszont nagyon kellemetlen tud lenni, mert kidörzsölődik, a G pontot viszont nem minden partner éri el, de pont ezért kicsit jobb. Én a G pontra szavazok.
2016. márc. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

A g pont létezése a mai napig csak városi legenda. Még soha nem tudták bebizonyítani, hogy tényleg van ilyen. Néhány nő azt állítja, hogy van. Mások meg, hogy nem. Én, nőként, állítom, hogy nekem biztos, hogy nincsen g pontom. Minden milliméterét ismerem a hüvelyemnek és egyetlen olyan pont sincs benne, amely jobban vagy kevésbé lenne érzékeny, mint a többi. Szóval én a csiklóra szavazok. Azt nem lehet eltéveszteni. Minden lánynak van és mindenkinek ugyanott. Ráadásul hüvelyen kívül, szóval nem kell vakon keresgélni. :D


30/N

2016. márc. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Csak ennyit,a helyi legendákról.


[link]

2016. márc. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
nem akarok #2 oldalára állni de a wikipédia messze nem egy bomba biztos információs bank
2016. márc. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Hát márpedig én megeszem a kalapom, ha az én g-pontom létezését próbálták tagadni! :)

Pontosan ugyanott, mindig nagyon jó érzés, ha ott nyomkodja egy ujj/fütyi. És ez belül van, nem kívül. Pár nyomkodás, és el is megyek tőle.

Ne mondjátok már, hogy nincs ilyen! :)

Egyébként, csakhogy bonyolítsak, nekem meg a csiklóm nem olyan érzékeny. Jó erős dörzsölésre még talán érzek valamit, de az még nem orgazmus.

2016. márc. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Csajomnak a csiklója az Istenkirályhelyszín.
2016. márc. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!