Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, érzésre mi különbség van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, érzésre mi különbség van a hüvelyi illetve a csiklói orgazmusban?

Figyelt kérdés

És ha egyszerre van mindkét helyen, az milyen?

Nő vagyok, és azért kérdezem, mert nem tudom, ami orgazmusom ma önkielégítékor volt, az egyszerre volt mindkét helyen, vagy csak csiklói volt.



2016. jan. 29. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Nekem pont ugyanolyan, ugyanúgy hullámzik a hüvelyem, stb. Szerintem csak orgazmus van, nincs hüvelyi meg csiklós.

Pl. ha egyszer-egyszer mellbimbó izgatás közben megyek el, azt is az ágyékomban érzem, nem a mellemben.


Ezt úgy vettem észre, hogy azok tudják ilyen remekül szétválasztani, akik csak megjátsszák a hüvelyi orgazmust, vagy egyáltalán nincs nekik.


Annál jobb, minèl tovább tart előtte a felfokozott izgalmi állapot, illetve minél több erogén zónát ingerelnek közben.


Pl. az egész fincsi, ha kint is, bent is, ahogy most te is magadnak. ;-)

2016. jan. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Sokkal intenzívebb a hüvelyi orgazmus.
2016. jan. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom jobban megfogalmazni, nálam a legnagyobb különbség, hogy a hüvelyinél beljebb, mélyebben érzem azt az édes lüktetést. Tovább is tart, intenzívebb jelei is vannak. Rángatózik szinte az egész testem, rendszerint hangosabb is vagyok olyankor. És jobb eséllyel érem el, ha előtte minél tovább tart az izgatás.

25é.bi

Ja és kedves pasik, nem kérek privit!

2016. jan. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

a csiklói hevesebb rövidebb és felszínesebb

a hüvelyi lassabb hosszabb és mélyebb

2016. jan. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!