Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beteges, ha olyan pasi az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges, ha olyan pasi az álompasi számomra, aki legalabb kicsit hasonlit Mr. Grey-re?

Figyelt kérdés

Ez azt jelenti,hogy fantazialgatni hasonlo kaliberu pasikrol szeretek,es az egesz szemelyisege.a szexualis szokasai tetszenek.

Beszologatasokra nem vagyok kivancsi;)



2016. márc. 8. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
miért, milyen személyisége van egy személyiség nélküli karakternek?
2016. márc. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Sunshinedoll ***** válasza:
75%
Neki volt személyisége azon kívül, hogy érzelmileg meg anyagilag manipulálta a barátnőit?
2016. márc. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Csak trailert/részleteket láttam, szex része bejön, mondjuk nem hiszem, hogy pálcával el tudnám verni a csajt. Azt viszont nem értem, hogy mi tetszhet a személyiségében, manipulatív és tárgyként kezeli a nőt.

Dom-ok örülnének neked :)

2016. márc. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tehát ha milliomos vagyok és magamra hasonlitok, akkor már bejövok neked?
2016. márc. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne az?:D Én Ana helyében nem hagytam volna ott a "megleckéztetés" után sem:D
2016. márc. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mr Grey nem egyenlő dom. Ez a mai napra megtanulandó egyenlet.
2016. márc. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kérdező, pontosan milyen személyiségi jegyekre és kaliberre gondolsz?
2016. márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen ,beteges.

Gondolom ,hogy elviselnéd ,hogy néha el legyél fenekelve azért a pár milliócskáért, és egyben szánalmas is.

2016. márc. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, beteges. Nyilván te is bedőltél a milliomos szépfiú imidzsének és fel sem tűnt, hogy egy abuzív, bántalmazó kapcsolatot mutat be a könyv és a film, nem pedig a valódi, felelősségteljes és kölcsönös beleegyezésre épülő BDSM-et. Persze tőlem azt csinálsz és azzal, amit és akivel akarsz, ha történetesen azt szereted, ha manipulálnak, zaklatnak és bántalmaznak (ismétlem, a BDSM nem erről szól), akkor hajrá, csak légyszi' ne szaporodjatok.
2016. márc. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!