Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, hogy nőként eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, hogy nőként eddig csak olyanoknak adtam esélyt, akik számomra "top" pasik?

Figyelt kérdés

Kívül-belül.

Kaptam már sokszor az ívet ezért rendesen.



2014. nov. 11. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Definiáld, hogy milyen ívet kaptál. Komolyan, nem mindenki ilyen proletár környezetből jön, hogy értse ezt a rétegnyelvet; nagyban megkönnyíted a válaszadók dolgát, és ezzel a sajátodat is, ha világosan kérdezel.
2014. nov. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kinek mi köze van hozzá? Inkább az a hülye aki összejön valakivel aki annyira azért nem az esete, de áltatja azért az illetőt, hogy márpedig az és ő tök jól érzi magát a kapcsolatban.


Én se állnék le olyannal, aki nem jön be kívül-belül.

2014. nov. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Kisboltos ***** válasza:
Semmmi baj nincs ezzel, amíg te jól érzed magad, és találsz is olyat.
2014. nov. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

# 1 Nem proletár közegből származom, sőt, igencsak távol állok tőle. :)

Ha nem érted a kérdést, az már a te bajod...


# 2 Tökéletesen egyet tudok érteni.

2014. nov. 11. 19:24
 5/12 anonim ***** válasza:

Akkor miért esik nehezedre pontosan megfogalmazni, hogy kiktől és milyen kontextusban kaptad azt a bizonyos "ívet"? Józsi bácsitól a postán, vagy Mari nénitől a közértben, esetleg Ramszeszkától a Westendben?

Javaslom, hogy kérdezd meg azokat, akik az "ívet' adták, hogy miért... Mert nekünk nincs bajunk ezzel, így nem is tudhatjuk, hogy másnak miért van.

2014. nov. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Általában férfiaktól kaptam, társadalmi rétegtől függetlenül, és főleg neten. Ezért teljesen logikus, hogy itt kérdezem meg, mivel már itt is tapasztaltam rengetegszer, és láttam is ilyet, hogy leszólnak engem, vagy más nőket azért, mert "válogatunk"...stb.
2014. nov. 11. 19:30
 7/12 anonim ***** válasza:

Az internet tipikusan abban különbözik az előző generációs hírközlő eszközöktől, hogy itt a kommunikáció két- vagy többirányú. Talán ezzel újat mondok, de ha a 'neten egy pasi mond neked valamit, akkor lehetőséged van visszakérdezni! Meg egyébként az a tény, hogy a neten valaki valamit tett, nem jelenti azt, hogy a neten mindenki tudja azon cselekményének okiat.

Ha egyszer leüt valaki a Blahán, aztán két hét múlva kiállsz a térre, és elkezded faggatni az embereket, hogy ugyan már, miért ütöttek le téged, mindenki csak pislogni fog.

2014. nov. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez már színtiszta szőrszálhasogatás. :)
2014. nov. 11. 19:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj, felőlem azzal jössz össze, akivel akarsz csak engem kerülj el :)
2014. nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez jó érvelés, ha valaki egyszer bebizonyítja, hogy hülyeséget csinálok, megvádolom szőrszálhasogatással.

Biztos az eszedért szeretnek.

2014. nov. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!