Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak ti mit tennétek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti mit tennétek ha egy tőletek több mint húsz évvel fiatalabb nőnek bejönnétek?

Figyelt kérdés
Ha pl. Házasok vagytok, 50 évesek, akinek bejösztök pl. 26 éves. Mennyire tetszene ez nektek?
2016. márc. 8. 12:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
felajanlanam neki a szeretoi statuszt
2016. márc. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Tetszene nyilván az egómnak jót tenne, de ha van feleségem, élettársam, teljesen mindegy, hogy 18 éves vagy 60 éves, nem kezdenék velük.
2016. márc. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 acelsziv ***** válasza:
94%
semmit. Nem kezdek ki senkivel a párom mellett. De ekkora korkülönbséggel akkor se kéne, ha szingli lennék.
2016. márc. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
38%
párszor megdugnám az biztos
2016. márc. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
A 43-éves viharvert egómnak jót tenne.De szerintem ezzel nem vagyok egyedül.
2016. márc. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hízna a májam az biztos,de nem dobnám el a családomat azért a kis élvezetért.
2016. márc. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
13%

Megdugnám


43/F

2016. márc. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Scav ***** válasza:
0%
Attól, hogy otthon vár az ebéd, egyszer-egyszer egy gyorsétteremi kaja belefér.
2016. márc. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Nagypapám 25 évesen vette el az akkor 20 éves mamámat és a következő 30 évben amíg kívánta a szexet, jó néhány szeretője volt. (Most 82 és 77 évesek.)


Ezt mondta nekem: Érzelmileg és anyagilag mindig is mamám és a gyerekek mellett állt. Mamámat babusgatta, vele törődött, hazaadta a fizetést, taníttatta a gyerekeket és foglalkozott velük. Sosem volt olyan, hogy mondjuk hiányzott volna valamilyen családi programról vagy anyukámnak ne olvasott volna esti mesét, mert éppen egy idegen nőt kefélt. Azok a nők szexre, erotikára, szenvedélyre voltak, amik iránti vágy egy férfiban teljesen máshogy és nagyobb intenzitással is van meg, mint egy nőben.

Most is, manapság is nagyon aggódik mamámért ha valami baj van. Mindig megsúgja nekem, hogy vigyek most neki virágot, mert biztos örülne neki, vagy hívjam fel telefonon a szokásos időponton kívül is, mert mama annak nagyon szokott örülni. Ezekből az apró gesztusokból is látható, hogy törődik mamámmal.


Aki nőként vagy viráglelkű férfiként nem érti ezt az egészet, az azért van, mert az ő fejében a nők és a férfiak teljesen egyformák szerinte ezekben a dolgokban. Pedig ez nagyon nem így van.

Akik meg itt válaszolnak főleg (20-tól 40 évesig), fel sem bírják fogni, milyen lehet együtt élni valakivel 50-60 évet. Én sem igazán még.

2016. márc. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Én biztosan nagyon örülnék, jót tenne az önérzetemnek. És talán egy-két titkos éjszaka is beleférne. De a családot nem hagynám ott, az biztos.
2016. márc. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!