Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30-as Férfiak! Ez mit jelenthet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as Férfiak! Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, egyetemre járok Pesten. Apa egyik régi osztálytársának a cégénél dolgozom a suli mellett. A közvetlen főnököm egy 34-36 év körüli, nemrég elvált férfi. Mióta a cégnél vagyok (nagyjából fél éve) egyre jobb lett a kapcsolatunk, az elején nagyon necces volt. De most egyre bizalmasabb velem, elhív ide-oda, bókol folyamatosan, apró ajándékokat (csoki, virág, plüssállatkák) rejt el az asztalomnál stb. Majd kiesik mindig a szeme ha kettesben maradunk valahol, rajtakaptam már pár alkalommal hogy merevedése is volt. Kiáll mellettem, segít, beavat mindenféle céges dologba, kávét hoz... Mintha együtt járnánk. Leszámítva, hogy Sosem ér hozzám. Sosem. Egyetlen alkalom volt, mikor kezetfogtunk az első munkanapomon. De egyébként semmi. Azt mondja nagyon kedvel, de még várnia kell. Hogy mire, azt nem mondta. De neki várnia kell.

Nem értem a viselkedését. Valakinek van ötlete?


18L



2016. febr. 26. 13:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Leirtak alapján szivesen kipróbálna az ágyba. Szépen fogalmazva
2016. febr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 kiskivancsi79 ***** válasza:
63%
Es meg hogy a noknek milyen nehez ervenyesulni meg elorelepni.
2016. febr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam már ilyet sztorit egy ismerősömtől. Ott a csávó nem merte bevallani, hogy még mindig érez valamit a volt felesége iránt. Együtt voltak a csajjal 1 évig, de végig érezte hogy nem stimmel valaki. Aztán kiderült hogy sosem tudott igazán kiszeretni belőle és végül visszament hozzá. Szóval járj nyitott szemmel :) Ha ezek után még nem akarja elkötelezni magát veled annak nyomós oka van. Pl ez.
2016. febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy naiv vagy!
2016. febr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 -Attesz- válasza:
sose add oda magad, ha meglesszel kereshetsz uj munkat....
2016. febr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem akar kikezdeni egy kislánnyal.Hárít.
2016. febr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én nem közeledek felé. Barátként kezelem. Sose adtam jelét hogy érdekelne, nem flörtöltem.
2016. febr. 26. 14:19
 8/13 anonim ***** válasza:
Unalmas már ez a 18 éves lány, 30-as pasas felállás. Valami új lemez manapság? A szokásos, adja a szépet, hogy te támadd le, hogy aztán megqrhasson párszor, aztán repülsz a cégtől. Naív vagy, de nagyon.
2016. febr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezek a mai 18 évesek nagyon a 30 as pasik farkára buknak.
2016. febr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy válófélben van és azért kell várnia? tényleg naív vagy, ha azt mondod, hogy barátként gondolsz rá, mert egyértelmű, hogy ő nem és te ebben támogatod azzal, hogy elfogadod a közeledését. Ha nem akarsz tőle semmit, akkor ne engedj az udvarlásának, ha pedig tetszik, akkor ne áltatsd magad azzal, hogy csak barát...
2016. febr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!