Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyes férfiak miért élvezik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiak miért élvezik ha egy csaj megüti megrugja őket?

Figyelt kérdés
2016. febr. 25. 00:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Én lany vagyok és én élvezem a dolgot. De a pasi mit élvez benne ha van 80 kg a csaj meg joval kevesebb
2016. febr. 25. 00:22
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen értelmetlen választ írok mert nem tudom akérdésre a választ én férfi vagyok és nem élvezem ha varekedik valaki a párjával csak azt gondolom róla hogy valamit nem tudnak megbeszélni.. de hogy valaki ezt élvezetből csinálja rejtélyes..:D
2016. febr. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

Talán viccesnek találja, hogy könnyedén elviseli egy nálánál gyengébb erőfeszítéseit, hatástalan támadásait, ezáltal elhiszi magáról - legalább erre az időre - hogy valóban erős férfi...

Szerintem

24F

2016. febr. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem vannak ilyesmi vágyak. Mert egyszerűen ez indít be, és kész. Férfiakból is vannak sub beállítottságúak, akármennyire hihetetlennek tűnik. 20/f. De a másik oldalt is kipróbálnám
2016. febr. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert az erőszak/agresszió és a szexualitás összefügg, sokszor kéz a kézben járnak. Nem én találtam ki, tudományosan bizonyították, de nálam is így van ez bizonyos fokig, mint még rengeteg embernél. Ez viszont nem azt jelenti, hogy a nemi erőszak elfogadható.
2016. febr. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen a fétis:) ezt nemigazán lehet megérteni. Én pl a nagy, felfújható labdán hancúrozó; meg lufikat szadizó lányokra bukom:D Belegondolva, nincs benne semmi vonzó egy másik ember számára, e engem meg ez izgat:D
2016. febr. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Több variáns van:

Mert szereti magát alávetni az ilyen típusú nőknek, akik uralkodhatnak felette. Ugyanakkor élvez(het)i is a fájdalmat az illető.

Ha pl.: csak mezítláb szereti a férfi - aki ezt kapja -, az pedig lehet, hogy lábfétises - :):) ismerek egy ilyen személyt:):).

A sokadik variáció:

kiskorában csak úgy érte el, hogy foglalkozzanak vele, ha kihúzta a gyufát az anyjánál. Így a nő, mint agresszor tudatosult benne és érett korában is ezért élvezi a bántalmazást, mert legalább foglalkoznak vele. Azt hiszi, hogy így kell "szeretni", "szeretve" lenni.

2016. febr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!