Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális (AAAAAAAAAAAAA)?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális (AAAAAAAAAAAAA)?

Figyelt kérdés

Nincs gondom a párkereséssel, sem az ismerkedéssel. Azonban van egy nagy "mániám", ha nem szűz a lány, még lefeküdni sincs vele kedvem, elhidegülök tőle, és nem kívánom. Szerencsére hamar kiszoktam faggatni pár kereszt kérdéssel az aktuális lányt, de azonnal elvesztem az érdeklődésem már akkor is ha csak megujjazták.

Nem vagyok szent, sok nővel voltam már Én is, de ez nem tudja megváltoztatni a nézetem. Saját magam nem úgy látom.

Más is van így vele? Lehet bármennyire szép egy nő, nem érdekel ha már más hozzá nyúlt?


2016. febr. 22. 21:31
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:

Ideje, aludni lépned. :D

Az ember végülis magából indul ki mindig, nemde...? :D

2016. febr. 24. 21:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!