Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális (AAAAAAAAAAAAA)?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális (AAAAAAAAAAAAA)?

Figyelt kérdés

Nincs gondom a párkereséssel, sem az ismerkedéssel. Azonban van egy nagy "mániám", ha nem szűz a lány, még lefeküdni sincs vele kedvem, elhidegülök tőle, és nem kívánom. Szerencsére hamar kiszoktam faggatni pár kereszt kérdéssel az aktuális lányt, de azonnal elvesztem az érdeklődésem már akkor is ha csak megujjazták.

Nem vagyok szent, sok nővel voltam már Én is, de ez nem tudja megváltoztatni a nézetem. Saját magam nem úgy látom.

Más is van így vele? Lehet bármennyire szép egy nő, nem érdekel ha már más hozzá nyúlt?


2016. febr. 22. 21:31
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

18-asnak (17-es vagyok)


Minden szava igaz annak, amit írtál, nincs kivetnivalóm benne, DE ott szerepelt az az 1%, talán pont abba tartozna a barátnőm? Vagy igen, vagy nem, így már 50-50 % az esélyem :D fő az optimizmus, ahogyan azt írtad.

2016. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

#15

A stílusomért elnézést, tényleg nagyon provokatív.

Ezt leszámítva, Én még mindig nem azt akarom megmondani egy nőnek, hogy kivel, mikor, hol, mit csináljon. Nem vagyok konzervatív pasi. Saját magam is élvezem az életet, és sok olyan lány barátom van, akiknek a 10 ujjuk kevés lenne megszámolni, hogy hány pasival fekszenek le 1 év alatt.

Az Én problémán, hogy ha kapcsolatról van szó, akkor kezd el zavarni. Akkor nem tudom magam túltenni rajta magam. Hiába okos/szép/aranyos egy lány, lehet tökéletes is... és nem egy könnyűvérű.. csak volt egy pár éves kapcsolata, az már azonnal zavar. Sőt.. egyenesen idegesít a dolog, utána sértődött leszek, és megszakítom vele a kapcsolatot.

Ez bennem is felmerült, hogy túlzásba viszem... (Na miért írtam ide ki egy kérdést, ha nem tartanám hétköznapinak?)

"Nem akarod eléggé"

Valószínűleg tisztában vagyok vele, hogy kapok mást. Tudom, hogy lesz jobb. Tudom, hogy van olyan aki megfelel az abszurd elvárásaimnak, ezért sem próbálom veszettül.

Lehet nehéz elhinni, de amikor megtudom, hogy volt már mással, hirtelen az a hatalmas érdeklődésem negyedére csökken, elkezd frusztrálni a gondolat, és az a vége, hogy már nem érzek semmit, és nem is érdekel.

Na és nyújtsa fel valaki a kezét, aki magát szokta ostorozni, és harcol, hogy beleszeressen valakibe, amikor minden porcikája ellenkezik...? :)


Mit várok? :)

Egy olyan választ, aki elmondja, Ő hogyan változtatott.

Vagy sok olyan választ, akik hasonló cipőben járnak.


#16 A leghosszabb 8 hónap volt. Nem igazán hosszú.. és a kapcsolat végét az érdeklődés elvesztése okozta.


20#

Menőzhetnék azzal, hogy igen van jogsim, sőt autóm is.. nem egy 2 éves X6 de egy 5 éves 320d van egy iPhoneom.. sajnos csak sima 6+ nem s :( Illetve, hogy törődök a saját testemmel.. eljárok edzeni, és így az igazat megvalva elég könnyű a párkeresés számomra.. mégse teszem..

Mert hiába vagyok elkényesztetve..(Igen, a szüleim pénze), nem menőzök vele, mert tudom, hogy szarul tud esni ha valakinek mindene megvan, neked meg semmi.

Ezért is csak a problémám írtam le, és nem dörgöltem pár ember orra alá a tényeket... Mostmár hívhatsz elkényesztetett csi.cskának :D

2016. febr. 23. 14:44
 23/31 anonim ***** válasza:

Eleg gusztustalan. Eletembe nem jonnek ossze olyan fiuval, akirol ez kiderulne. Persze ertem en h nem akar olyan baratnot aki mar volt funek fanak az agyaban, de hogy mered elvarni egy "uj" lanytol, hogy neki kelljen egy agyonhasznalt fiu? Lehet jonni a kulcslyukas peldaval, nem erdekel. Szerintem, ha egy ferfinak van joga ossze vissza kurogatni, akkor egy lanynak is. A masik meg, h minel idosebb leszel, annal kevesebb szuzhoz lesz lehetoseged, szoval gyogyulj ki ebbol a baromsagbol, es inkabb az IQ-at kezd el novesztgetni


L (szuz)

2016. febr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Lehet nem kötném azonnal az orrodra, vagy eléggé hízelgően adnám elő, hogy még tetszen is ez a stílus. Csupán a szavakkal kell hozzá játszani.

Mennyire szebben hangzik, ha azt mondom, hogy olyan lányt szeretnék akinek Én lehetek az első, és velem fedezheti fel a legszebb gyönyörök forrását. Blablablabla :D

Illetve egy "új" lánytól, hogy merem elvárni? :D Egyszerűen úgy, hogy ha már feltettem a kérdést, megfogalmazódott bennem, hogy ez nem normális. Ergo a nagy %-nak ilyen felvetései/kikötései nincsenek. Szóval nem érdekli, hány nővel voltam már.

"Agyonhasznált".. Értem.. :D Az az agyonhasznált azzal jár, hogy sok tapasztalata van, és tudja, hogy kell egy nővel bánni. Ha nincs ez a fura elvárása, mint nekem azonnal rálehet jönni, miért jó egy agyonhasznált pasi.

A jogokról annyit, hogy nyugodtan lehet "kúrogatni", csak nálam utána már nincs esélye, mint kapcsolatnak. Azonban nem hiszem, hogy Én lennék az egyetlen pasi a világon, és csak nekem kell megfelelni. Ebből kiindulva engem csak a saját problémám érdekel.

Az öregedés és kevesebb szűz lehetőség, tényleg valós probléma. Úgy gondolom, hogy amire már nehéz lenne kapcsolatra szűz lányt találnom, már rég megállapodok. :)

" IQ-at kezd el novesztgetni"

Ha már ennyire beakartál oltani, akkor elárulom, hogy az IQ-nak semmi köze a viselkedéshez. Lehet egy bunkó, agresszív embernek is hatalmas IQ-ja. Ha pedig a tárgyi tudásra gondolsz, az is független az ilyen egyedi/fura igényektől.

Majd járj egyetemre, beszélgess tényleg zseni emberekkel, tanárokkal, és rájössz, hogy az Én kis különcködésem a legkisebb probléma. :D Sokkal abszurdabb dolgok vannak, és nem holmi noname emberek igényei.

Az IQ-mal semmi probléma, nem vagyok mensas, de nem hiszem, hogy másodéves villamosmérnökként(BME), olyan buta lennék. :)

2016. febr. 23. 21:37
 25/31 anonim ***** válasza:
20-as vagyok. Ön gólt rúgtál. Barátom, pont, hogy neki álltál feszítőzni. Ha rám hallgatsz elkezdesz drogozni és maradsz a paliknál. 👍 Hiába vagy gazdag szülők csemetéje, nulla az érték rended! Ha összejön 1 új lánnyal, majd belekötsz másba. Nyilván abban a tévhittben tévejegsz, hogy te baromira tökéletes vagy. De nem baj, ez a te büntetésed a sorstól. Mi meg addig dugjuk a "használt" csajokat. Lúzer!
2016. febr. 24. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Az IQ nak tenyleg nincs koze a viselkedeshez, de edeskem, nem is a viselkedeseden csamcsogunk, hanem a gondolkodasodon. Leirtam, hogy nem normalis, meg is indokoltam, es a vegere egy oszinte tanacsot adtam. Egyenlore nem jarok egyetemre, gimnazista vagyok (megjegyzem jo tanulo). De majd tervezek az orvosi egyetemre menni, hogy aztan onnan szakosodjak pszichiaternek, hogy a magadfajta szerencsetlen, narcisztikus lenyeket gyogyitsam.


Azt vettem eszre, hogy ha nem olyan valaszt kapsz, ami nem erositi meg a kis eszmeidet, akkor egybol durcis leszel ( gondolom csaladod is folyton neked adott igazat, es/vagy az a sok-sok """"szuz"""" csaj) nem hogy tanulnal a negativ kommentekbol. Na ez narcizmusra vall. De szerintem tenyleg gondolkodjal el ezen, es menj el szepen egy pszichologushoz - marha ezt a narciztikus lenyed kibirna

2016. febr. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
*23-as voltam
2016. febr. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Jaj es megvalami! A magyar oktatasi rendszerre ne alapozgasd nagyon az agyi kapacitasodat, ugyanis legfokeppen emlekezokepesseg alapu sajnos. 😀😀😀😀
2016. febr. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Öngól... :D Na szerinted, miért írtam? :D Hogy legyen legalább okod, amiért írod.. :) Nem hittem, hogy ez nem esik le... Erre még visszajöttél, és újra kezded.. kész vicc :D :D

Nyugodtan dugjad a csúnya(gondolom a bányarémek csak leállnak veled) "használt" nőket, Én meg elvagyok a szüzekkel, akik néznek is ki valahogy és a sok péznek köszönhető jó élettel. Mielőtt újra visszajönnél még mindig cinizmus.. hátha így érted. :D

________________


A gondolkodáshoz sincs maximálisan köze az IQ-nak. Mindenki gondolkozik, az IQ a logikus gondolkozáshoz kapcsolódik pontosan. Amihez semmi köze nincs annak, hogy Én mit gondolok a nőkről. :D Személyes véleményem, ha párkapcsolatról van szó. Illetve felhoztam a tanárjaim, ismerősök példáit. Mind sikeres ember, mégis vannak ilyen fura dolgaik... bukta a felvetésed, kérlek ne is rágjuk tovább.


Sok sikert az orvosihoz, Egy valamit azért kérlek ne felejts el. :D A magamfajta szerencsétlen, nárcisztikus lényeknek kell napi 8 órában igazat adnod, bólogatni, és nyalni a fenekét, vagy éhen halsz, mint egyéni vállalkozó. :D Ha pedig normál alkalmazott leszel, soha nem fogsz találkozni az olyan emberekkel, mint Én.


Végül pedig, nem kell pszichológust még felkeresnem, mert párkapcsolatról van szó. Futó kalandoknál nem érdekel, kapcsolatnál meg megtehetem, hogy válogassak. Ezen kívül nem teszi tönkre az életem, nem okoz komoly nehézségeket, illetve elég logikus a menete. Ha megtudom, hogy volt valakivel, már nem érdekel. Szóval nem rágódok rajta, azonnal elvesztem az érdeklődésem és nem sírok felette.


Emlékezőképességű... ha elolvastad, milyen szakra járok, rájössz, hogy az emlékezőképesség nem sokat ér. Ez nem orvosi, hogy bevágok 5 anatómia atlaszt fél év alatt. :D

2016. febr. 24. 16:32
 30/31 anonim ***** válasza:
Barátom azért kell neked szűz, mert az nem tud mihez viszonyítani. Azt hiszi az a dugás, amit te csinálsz. Fa tökű.
2016. febr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!