Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális (AAAAAAAAAAAAA)?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális (AAAAAAAAAAAAA)?

Figyelt kérdés

Nincs gondom a párkereséssel, sem az ismerkedéssel. Azonban van egy nagy "mániám", ha nem szűz a lány, még lefeküdni sincs vele kedvem, elhidegülök tőle, és nem kívánom. Szerencsére hamar kiszoktam faggatni pár kereszt kérdéssel az aktuális lányt, de azonnal elvesztem az érdeklődésem már akkor is ha csak megujjazták.

Nem vagyok szent, sok nővel voltam már Én is, de ez nem tudja megváltoztatni a nézetem. Saját magam nem úgy látom.

Más is van így vele? Lehet bármennyire szép egy nő, nem érdekel ha már más hozzá nyúlt?


2016. febr. 22. 21:31
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Nem normális, ezen te tudnál változtatni.
2016. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Ezt sejtettem, hogy Én tudnék, de nem igazán tudok. Azzal mit kezdjek, hogy ha elárulja az igazságot, akkor elvesztem az érdeklődésem? Utána már nem kívánom, nem érdekel, így foglalkozni sincs vele kedvem.
2016. febr. 22. 21:36
 3/31 anonim ***** válasza:
Én is majdnem így vagyok vele, nagyot esik egy lány "értéke" a szememben ha nem szűz. De normális szűz lány már alig van aki hajlandó is ismerkedni, 14-15évesekkel meg csak nem randizhatok már.
2016. febr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Ne veszítsd el az érdeklődésed, mást nem tehetsz. Vagy ha így is van/lesz barátnőd, akkor meg mindegy.
2016. febr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

# 3


Nem írtad, hogy hány éves vagy, de te szűz vagy amúgy?

2016. febr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Ez nagyon szép dolog,hogy az érintetlen lányok vonzanak, de gondolj bele, hogy mit gondolhat az akivel egy hullámhosszon vagytok de már volt mással ezért te elhajtod... :(

20l

2016. febr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
sokat elárul, hogy az Én-t következetesen nagybetűvel írod :)
2016. febr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Pacsi, en is pont ilyen vagyok! :d

Szerintem normalis.

Nekem se kene hasznalt no, ha lehet "új" is.


Jo ezzel nem szeretbek megbantani senkit, ez csupan személyes velemeny. Es a kerdezo fele szoltam, nem az itt jelenlevokre..

2016. febr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez gyerekes dolog! Mit gondoltál? Hogy életed végéig sorban állnak majd a szüzek előtted?

Sok nővel voltál együtt,s mind szűz volt?! Na ébredj már fel.Találj ki jobbat.

Mennyi vagy 14-15 éves? :D

2016. febr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Nem 14-15, hanem 21 :)

Nem faluban élek, hogy maximum 10-20 nő legyen a környezetemben. :)

Város... Bármennyire fura, itt vannak emberek dögivel. Illetve ez is fura lehet számodra, de van bőven 17+ szűz lány. Illetve ez kapcsolatra értetendő.

Ha egy éjszakás a dolog, elhiheted, hogy nem ezt kérdezgetem. Akkor nem érdekel.

Ha pedig kapcsolat szépen lassan befúrja magát a gondolataimban, és utána borul minden.

Barátként, ismerősként semmi gondom azzal ha egy lány sok fiúval lefeküdt. Csak kapcsolatban nem tudom elnézni, és nagyon zavar.

Ezt szeretném, valahogy leküzdeni.

2016. febr. 22. 22:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!