Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti pozitívumként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti pozitívumként vagy negatívumként tegintenétek arra, ha egy nő kezdeményezne?

Figyelt kérdés
Pozitívumként, mert így nem kell nektek erőlködnötök, vagy épp azért negatívum, mert így elveszti a varázsát az, hogy megkaparintsátok a nő kegyeit?
2016. febr. 21. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
pozitívnak TEKINTENÉM (mert hogy nem g vel van )
2016. febr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pozitívumként, mert végre érdeklődik felőlem egy lány. Negatívumként, mert voltam olyan töketlen, hogy nem én kezdeményeztem.
2016. febr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
miért ne kéne erőlködni attól, hogy a lány kezdeményez? egy kapcsolatba mindkét félnek kell adnia, tehát teljesen lényegtelen hogy ki kezdeményez, mindkét féltől energiát emészt fel a dolog. Nekem amúgy annyira nem fontos hogy kezdeményezzen, csak mutasson érdeklődést, lássam hogy érdemes próbálkozni nála.
2016. febr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hasonlót szerettem vna, mint az utolsó, hogy adja valami jelet annak, hogy a törekvések érnek is valamit vagy, ha nem akkor ne húzzuk egymás idejét :)
2016. febr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Negatívumnak semmiképp sem tartanám... egy ember (nemtől függetlenül) megadja az esélyt magának, illetve ennek a dolognak... nincs ezzel baj :)
2016. febr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 RRR ***** válasza:

+

de azért a "milyenségtől" sok függne

2016. febr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 opened paradise ***** válasza:
Örülni szoktam neki és örülnek is.
2016. febr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 opened paradise ***** válasza:
*nék
2016. febr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Pozitívumként. Ha tetszem neki, akkor ne csak várja a sültgalambot, hanem tudassa velem.

Én senkit nem akarok megkaparintani, számomra ez nem sport, vagy vadászat, vagy még mi az istennek fogják fel egyesek.

2016. febr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen pozitív, mert rögtön tudom hogy érdeklődik irántam, de én jobban szeretek kezdeményezni, minthogy arra várjak.
2016. febr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!