Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Lányok, pozitívumként könyveli...

Lányok, pozitívumként könyvelitek-e el, ha egy férfin színdarabokat ír? 28/ F

Figyelt kérdés

2015. dec. 17. 21:02
 1/6 A kérdező kommentje:

A mondat helyesen:


Lányok, pozitívumként könyvelitek-e el, ha egy férfi színdarabokat ír? 28/ F

2015. dec. 17. 21:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak ha kiemelkedően jó színdarabokat ír.
2015. dec. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kiemelkedően jó színdarabokat írok. :)
2015. dec. 17. 21:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ez nem egy annyira releváns része egy kapcsolatnak.


Inkább azt értékelném, hogy van egy hobbid, vagy akár szenvedélyed és így tudsz a lány nélkül is létezni, nem kell óránként írogatni egymásnak Facebookon, mert abba én bele tudok pusztulni. :D Emellett megértenéd, hogy a másiknak is szüksége van arra az időre, amit azzal tölt, amit szeret csinálni. Úgy látom, ez rengeteg emberből hiányzik manapság.


Az meg, hogy pont színdarabokat írsz... hozzászólni sem tudok, mert nem értek hozzá. :D Illetve még annyit megjegyeznék, hogy valószínűleg az jönne le nekem, hogy intelligens, művelt férfi vagy, ami szintén pozitívum. Én szeretek felnézni a páromra, ha van valami, amiben jobb nálam.


22/L

2015. dec. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is pozitívum! (N)
2015. dec. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2015. dec. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!