Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találjak hozzám illő férfit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találjak hozzám illő férfit?

Figyelt kérdés
Nagyon kiakasztanak a korombeli fiúk, egyszerűen elképzelni se tudom magam velük, számomra túl éretlenek és gyerekesek (tisztelet a kivételnek). Én viszont tényleg érett vagyok koromhoz képest, tudom mind ezt mondjuk, de így van. Persze van még hova fejlődnöm, én sem vagyok még nagybetűs Nő, de szeretnék találni egy idősebb és értelmes férfit. Nem, nem itt szeretnék ismerkedni ezt leszögezem, csak tanácsokat, esetleg tapasztalatokat szeretnék hallani. Köszönöm!

2016. febr. 19. 22:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Miért adod ki nőnek magad?
2016. febr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Inkább azon gondolkodj el,miért egy apafigurát képzelsz el magad mellett...ez veszélyes játék,mert lehetsz te bármilyen érett,egy nálad 10 évvel idősebb férfi úgy néz hülyének, és használ ki,ahogy akar.

Persze az életnél nagyobb rendező nincs,alakulhat úgy,de szerintem nem szerencsés, ha alapból csak jóval idősebb férfiakkal ismerkedsz.

2016. febr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
73%
Személyes ismerkedés akkor is szóba jöhet, ha valakivel itt váltasz pár mondatot. De abból a szempontból megértelek, hogy én is jobban preferálom a személyes ismerkedést, csak 100%-ban nem zárom ki a lehetőségét más útnak sem.
2016. febr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Kb 3 levélváltás után szoktam sort keríteni a személyes ismerkedésre. Soha nem értettem, miért kell a netet eleve kizárni.
2016. febr. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Azt nem tudtuk meg, hogy hány éves ez a ˝korához képes tényleg érett˝ lány, ha egyáltalán lány. :)
2016. febr. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!