Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találjak hozzám illő férfit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találjak hozzám illő férfit?

Figyelt kérdés
Nagyon kiakasztanak a korombeli fiúk, egyszerűen elképzelni se tudom magam velük, számomra túl éretlenek és gyerekesek (tisztelet a kivételnek). Én viszont tényleg érett vagyok koromhoz képest, tudom mind ezt mondjuk, de így van. Persze van még hova fejlődnöm, én sem vagyok még nagybetűs Nő, de szeretnék találni egy idősebb és értelmes férfit. Nem, nem itt szeretnék ismerkedni ezt leszögezem, csak tanácsokat, esetleg tapasztalatokat szeretnék hallani. Köszönöm!

2016. febr. 19. 22:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Attól is függnek a lehetőségeid, hogy most hány éves vagy. Egyébként előbb vagy utóbb tutira találsz magadnak egy rendes férfit. :)
2016. febr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%

Hány éves vagy?

Egyébként férfiként én is így vagyok,hiába mondják,hogy a nők hamarabb érnek,23 évesen nem találok korombeli érett komoly nőt :/ aki megfelelne az elvárásaimnak,pedig nem túl sok van

2016. febr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
7%

A "nem itt szeretnék ismerkedni" szöveggel nagyjából leírtad az itteni válaszolókat.


Ezek után szeretnél egy segítőkész tanácsot kapni ezektől az emberektől.

Sajnos azt sem tudjuk, hogy mégis hány éves vagy, iskolába jársz-e vagy dolgozol. Nagyjából milyen életvitelt folytatsz... És ha mellé azt is nézem, hogy kiírtál a gyakori kérdésekre egy ilyen kérdést, hogy hol találj hozzád illő férfit....


Valóban van hova fejlődnöd még és az első előítéletek alapján kapásból az általad említett "mind ezt mondjuk" kategóriába helyeztelek.


24/f :)

2016. febr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy? Jól nézel ki?
2016. febr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

"Én viszont tényleg érett vagyok koromhoz képest"


Akkor azért volt múltkor az a korom szürke, mert még éretlen volt.

2016. febr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Honnan tudod? Lehet hogy pont most olvasta egy normális férfi a kérdésedet?
2016. febr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Szedd össze mit szeretsz csinálni,mi a kedvenc hobbid,milyen zenét kedvelsz,járj olyan helyekre amik neked örömet szereznek és tarzsd nyitva a szemed ugyan is ilyen helyeken találhatod meg a jövőbeli párod,olyan helyeken ahova TE szívesen jársz.
2016. febr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos bűnronda vagy.
2016. febr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Ráadásul nem is nő...
2016. febr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#3 válaszoló!

Nem, ez nem így van, egyszerűen csak jobban preferálom a személyes ismerkedést. Ennyi. :)

2016. febr. 19. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!