Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem élvezem a szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvezem a szexet?

Figyelt kérdés
Eddig 5 fiúval voltam, de egyikkel sem élveztem a szexet, pedig szerintem nem voltak bénák, sőt jól csinálták. De aktus közben mindig arra vártam, hogy legyen már vége... A nyalást sem élvezem, pedig azt is jól csinálták, de valamiért nem esik jól, nem izgulok fel tőle. Sosem mentem még el fiú által, csak úgy, ha magamnak izgattam a csiklómat, hüvelyi orgazmusom soha semmilyen formában nem volt. Pedig amikor egyedül vagyok, szoktam néha kívánni a szexet/gondolni rá, viszont amikor lehetőségem is van szexelni, akkor nem akarom annyira. Mostanában maszturbálni is egyre ritkábban szoktam. 20/L
2016. febr. 19. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
ez a kérdés szó szerint így volt kiírva már vagy 3 alkalommal...
2016. febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Talán az első szexuális élményed túl korán volt vagy nem élvezted? Túl nagyok az elvárásaid? egyébként egy ideig én is ezzel a 'problémával' küszködtem. Utána megtaláltam a tökéletes srácot és a tökéletes pózt ;)
2016. febr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi h ezt mondom de lehet meg kellene próbálni egy olyan fiúval akit tényleg szeretsz is és érzel iránta !!! Én 21 vagyok egy párom volt eddig van is 5éve nagyon szeretem és isteni a szex vele.
2016. febr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezek szerint csak nem voltak jók, ne hitesd el magaddal. Miért nem irányítottad őket? Vagy mit nem csináltak jól?


Vaaagy, a pasik csak megdugtak téged és dobtak.

2016. febr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!