Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem élvezem a szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élvezem a szexet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülyén tettem fel a kérdést, de nem tudom, hogy máshogy lehetne.

Barátommal már háromszor lefeküdtünk, ő volt az elsőm, így számítottam a fájdalomra, de az egy idő után az elsőnél is elmúlt, utána pedig már csak az elején volt egy kisebb csípő érzés. A baj az, hogy később sem élveztem. Éreztem, hogy mozog, de nem volt jó. Párszor még fájt is kicsit, mintha vákuum keletkezett volna.

Előtte már az se volt jó, mikor ujjazott, és őszintén megmondom, még egyszer sem sikerült orgazmust elérnem. Próbáltuk különböző pózokban is, de semmi.

Attól félek, valami baj van velem, neki már voltak barátnői, így tudja, mit csinál, óvatos is velem, de nekem akkor sem jó.

Bármi tanács, esetleg tapasztalat? Volt már így mással is?



2016. jan. 16. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmiképp se görcsölj rá,attól csak rosszabb lesz,igyekezz minél jobban el lazulni..
2016. jan. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
magadnak se sikerült masztival, vagy vele még nem sikerült sose pettinggel?
2016. jan. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ismerd meg a saját tested reakcióit.

Próbálkozni kell, mindenféle tecnikával. Ha valamin görcsölsz, kényszered van, próbálj ellazulni.

Attól hogy voltak barátnői és tudja mit csinál az egy dolog. Nem minden nő egyforma, valakinek más jön be, mások az ingerei.

2016. jan. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Magamnak sikerült, vele nem. Lehet, hogy túl ideges vagyok emiatt, ebben van valami...
2016. jan. 16. 13:21
 5/7 anonim ***** válasza:

akkor nincs gond :-) még nem szoktatok egymáshoz, nem ismeri a tested. amihez viszont te tudnál neki segítséget adni! mondd el, hogy mikor kellemesebb, mikor nem az amit csinál!

szex közben meg nyugodtan masztizz. bár van akinek csak az az igaz ( férfinek) ha mindenestől ő okozza az örömet, azért remélhetőleg, ő nem ebbe a kategóriába tartozik, és örül, hogy eléred az orgazmust! :-)

2016. jan. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd megpróbálok jobban ellazulni és valamiképp javítani a helyzeten :)
2016. jan. 16. 13:38
 7/7 anonim ***** válasza:
a kapcsolatunk elején, kb fél évig én sem igazán élveztem a szexet az első barátommal. 15 évesek voltunk. aztán egyre jobban belejöttünk, szóval nyugi, menni fog :)
2016. jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!