Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem élvezem a szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvezem a szexet?

Figyelt kérdés
Eddig 5 fiúval feküdtem le, egyikkel sem élveztem a szexet, pedig jól csinálták, de alig vártam, hogy vége legyen. Elmenni se mentem el soha, maximum úgy, ha a csiklómat izgattam saját magamnak, hüvelyi orgazmusom soha semmilyen formában nem volt. A nyalást sem élvezem, pedig jól csinálták. Nem is kívánom a szexet, csak kényszerből csinálom, hogy ne hagyjanak el emiatt. 21/L
2016. febr. 5. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert eddig nem olyanokkal szexeltél, akik rád figyeltek.
2016. febr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vagy mégse csinálták jól, vagy frigid vagy
2016. febr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy frigid, akkor egyáltalán nem lenne orgazmusod.


A nyalást akkor csinálják jól, ha élvezed. Az egy dolog, hogy sok pasi elájul magától, milyen jól csinálja. Aztán arcra esik, mikor megkérem, hogy finoman, lassan, és érzékien szeretem, nem esik jól, ha a köldökömig felnyomja a nyelvét, lerágja a csiklómat, és olyan durván nyelvel, mint akinek az élete múlik rajta.

Ahogy az is általános, hogy úgy ujjaznak, mintha tüzet akarnának csiholni egy darab deszkán, durván, gyorsan, pláne több ujjal. Blöeee...


És mind, mind úgy gondolja, hogy ő istencsászár az ágyban.


Eddig 5 fiúval szexeltél, honnan veszed, hogy jók voltak az ágyban?

Nekem az a jó az ágyban, aki a mennyekbe repít. Akivel alig várom, hogy végre megint csináljuk. *.*

Ehhez az kell, hogy ki merd nyitni a pici szádat, és elmondd, hogy hú, ez a mozdulat most nem esett jól, ezt hanyagoljuk. Így nem esik jól, ha nyalsz, próbáljunk ki mást.

Mert ha meg se mukkansz, akkor megmaradnak abban a hitben, hogy ez így tök jó.


Normális pasi odafigyel az igényeidre, és úgy csinálja, ahogy neked jól esik.

Ha ezt tőlük nem tudod kérni, vagy megsértődnek, akkor a pasi nem normális, és dobd ki a pi.csába. Jön másik, aki nem csak használni akar.


A hüvelyi orgazmus ritka, mint a fehér holló. Tök mindegy, itt hányan hazudják, hogy márpedig neki 25 orgazmusa van 2 perc alatt, bármilyen kis csutkapö.ccsel.

Amúgy is CSAK orgazmus van, és a csiklódat ingerelve pont úgy élvezel el, mint ha bármi mást ingerelnek, ettől nem lesz senki se kevesebb. Amúgy szex közben te is izgathatod a csiklódat, és még az sincs kizárva, hogy elélvezel, és pasid is élvezi.

Csak ne felejtsétek, hogy te másképp érsz a saját testedhez, mindig egy fokkal finomabb ingerlés lesz jó, ha valaki más csinálja neked.


Kísérletezzetek, és adj hangot annak, ha valami jó, és ha valami nem tetszik! Amelyik pasi jó az ágyban, az partner lesz ebben. :)

2016. febr. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!