Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok melyik!?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok melyik!?

Figyelt kérdés
Hogy szeretitek jobban a mellkast es a hasat? Szoros vagy inkabb szortelen?

2016. febr. 17. 16:57
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
68%
Látom csak kötözködni akarsz, legyél boldog ezzel, hogy mást csesztetsz :D én itt befejeztem.
2016. febr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
60%

Minden nő a szőrösre szavazott. Erre jön egy pasi, aki azt mondja, ááá, nem is, valójában a nők a csupaszt szeretik.

???

2016. febr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
19%

Tévedsz előző, nem csesztetek senkit sem.


A bizonyítás terhe azonban arra hárul, aki állít valamit. Te azt mondod, imádnak a pasik, meg hogy szép vagy, hol van erről a bizonyíték?


Már rég küldened kellett volna egy FB profilt, ahol a képeidet kb. annyian lájkolják, mint Pintér Natiét.


Hogy ez nem történt meg, inkább arra bizonyíték, hogy egy csaló vagy.

2016. febr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
Mármint a 11-esnek szólt az előző kommentem. :D
2016. febr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
74%

A válaszok bizonyítják, hogy a nők a szőrös mellkast szeretik. De ezek szerint neked semmit sem számítanak a bizonyítékok, mert rögtön kombinálni kezdesz, hogy akik írtak, azok így vagy úgy biztos kivételek.

Röhej!

2016. febr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 Linó03 ***** válasza:

Jelentem, én is a szőrös férfiakat szeretem. Ha kell, inkább dzsungel legyen, mint meztelencsiga. A meztelencsiga lehet bármilyen izmos, formás, nekem akkor sem tetszik.

19 éves lány vagyok, jó alakkal és futnak utánam a férfiak.

2016. febr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
0%

3 GYIK-es lány véleményéből akarsz statisztikát vonni, ez a röhely.


Jómagam sok helyen jártam már a világban, sok mindent láttam, a csajozástól egészen óvodás koromtól foglalkozom, így jobban ismerem, hogy kb. merre alakulnak a dolgok.

2016. febr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
0%

17:54:


Te is csak ugyanolyan csaló vagy mint az előző 27 éves társad. Egyáltalán nincs jó alakod.

2016. febr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
58%

3. vagyok, és 21.

Úgyhogy nem jött be :D Értsük már meg, hogy az ízlés, az mindenkinél más.

2016. febr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
0%

3-as, gondolom, te is valami jó alakú bombázó lehetsz, mint a másik kettő ugye? :D


De bizonyítás itt is nulla :-)


Pedig nagyon valószínű, hogy megkeseredett átlagos csajok vagytok...

2016. febr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!