Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek gáz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek gáz?

Figyelt kérdés
Kb 15-16 cm a péniszem.És nagyon görbül balra.Engem nagyon idegesít.Szerintetek? 18/F
2016. febr. 17. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

" átlagos " is, görbe is, inkább nem kérnék belőle.

17/L

2016. febr. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindenkinek görbül valamerre a pénisze. Attól még teljesen jól lehet használni. Gond akkor lehet, ha nagy mértékű a görbület, de ez ritka. A méret pedig teljesen normális.
2016. febr. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális a méreted, a lányok nagyrészének ennél hosszabb pénisz nem kell, mert az már nagynak számít, fájdalmat okoz. Mindenkinek görbül valamerre, elárulom, a hüvely sem egyenes. Ha nagymértékű a görbeség, akkor elképzelhető, hogy bizonyos pózok nem lesznek majd kényelmesek a szexnél, nehéz lesz a behatolás stb, de ezt ki kell kísérletezni és akkor megtaláljátok a megfelelő módszereket. Ne idegesítsd magad ilyen természetes dolgokon.


Amúgy meg olyasmi sosem gáz, amiről egyáltalán nem tehetsz.

2016. febr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem lefele görbül eléggé. Semmi hátránya sőt. G pont gerjesztő. Volt aki pozitívan jellemezte ezt az adottságot. Elsőre fura lehet. De max Ennyi. Aki meg ezen hisztizik, annak séta. Az első válasz adó nő meg biztosan hibátlan. Tökéletes és szimeteikus mellekkel, gyönyörű alsó résszel, kerek izmos fenékkel, narancsbőr nélkül. 17cm-nél hosszabb vaginával. 32/f
2016. febr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én puncim meg salátás:D nehogy idegesítsd magad ilyenen, fogadd el magad!! :) nincs vele semmi baj.
2016. febr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :D :)
2016. febr. 17. 12:26
 7/7 anonim ***** válasza:
5. Nekem bejön 👍
2016. febr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!