Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Lányok volt már benne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok volt már benne részetek?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne,hogy kinek volt része munkahelyi szexben? Milyen volt a saját munkatársatokkal,főnökötökkel? Mi maradt meg bennetek? Egy nagy elektronikai üzemben mondjuk szünetben ezt,hogy tudnám/tudnánk kivitelezni rajtakapás nélkül? Hiteles,normális válaszokat,tippeket szeretnék kapni. Thx!

2016. febr. 16. 18:51
 1/10 A kérdező kommentje:
F/33
2016. febr. 16. 18:52
 2/10 anonim ***** válasza:

Jelen!

Volt barátnőm, egyben munkatársam. Nyílván nem a munkahelyen szexeltünk. Sajnos már vége.

2016. febr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De én úgy kérdeztem,hogy munkahelyen mondjuk szünetben. Mert lenne rá lehetőségem csak nem tudom,hogy merjem e bevállalni. Szeretném énis kipróbálni melóhelyen mert még ott nem volt benne részem.


Thx!

2016. febr. 16. 19:14
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csak csókolózás, ölelkezés meg tapi volt.

Esély sem lett volna dugásra. Nálunk meló van, nem lébecolás. :)

2016. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó nálunk is van bőven mert termelőüzemben dolgozunk. Én gépkezelő ő operátor. De a 30 perces szünetet rá szánnám. Nem úgy gondoltam,hogy kimegyünk a gyártósorról mint aki jól végezte munkáját és önfeledten kefélünk.
2016. febr. 16. 19:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi meg kertészek vagyunk. A telephelyünkön dolgozunk 10-en. Nálunk is 30 perc a kajaidő, de egy kis épületünk van, ott szoktunk egyszerre étkezni. Kissé furán vette volna ki magát hogy ha félrevonulunk ketten. :)
2016. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nálunk ezen kívül van még egy 10 és egy 20 perces szünet,de én 30 percesre gondoltam. Csak azt nem tudom,hol mert itt legaláb 900 ember dolgozik műszakonként.
2016. febr. 16. 20:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz ismernem kéne a helyet, ahol dolgozol. Csak van valami zug, ahol egymásnak eshettek. :)
2016. febr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Belső hely ami nincs bekamerázva csak a wc,ami belülről zátható,nah de oda szünetben sok embernek van bejárása. Így csak lazán tudnánk szeretkezni. A dugás szóba sem jöhet. Kint az udvaron biztonsági őrök tömkelege.


Egyébként Sárvár/Flextronics

2016. febr. 16. 20:18
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

Én már szinte mindenütt sámfáztam! Munkahely, iskola, útön útfélen. Kocsiban, fűben, állva, fekve! Fán még talán nem!

F/60

2016. febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!