Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Hogyan esne nektek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan esne nektek, ha a párotok szex elején a puncitokat megszimatolva azt mondja, hogy "Hűha! Elég komoly bukéd van! "?

Figyelt kérdés
Nagyon a lelketekbe gázolna vele vagy tennétek ellene?
2016. febr. 15. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Oràl nàlunk csak fürdés utàn van. Napközbeni randomkexnél nem nyaljuk egymàst még télen se.Ez ilyen és kész.Se nem jó se nem büdös,ez ilyen és kész.

Ha nem az a sok napos igénytelenség akkor is te vagy a bar@om mert mit akarsz nyalni napközbe némi izzadâs meg akàrhàny pisi utàn.

Úgyhogy paréjsàg.

2016. febr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
nem hiszem hogy előfordulna ilyen, eddig még csak azt hallottam, hogy milyen jó illatú:D De amúgy kib.szottul rosszul esne ha így fogalmazná meg. Mert az trendben van hogy valamiért nem olyan amilyennek lenni kéne, de akkor kulturáltan megkér hogy mossam meg, nem pedig beszól. Ha azt mondja amit írtál utána nem lesz semmi az tuti.
2016. febr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Dionsyia ***** válasza:
Mutasd meg neki a nefürgyé le - hangfelvételt :D
2016. febr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Humorral kell ezt kezelni. Mindkét oldalról. És aztán mehet a szex!
2016. febr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Ti pasik komolyan azt hiszitek,hogy a tiétek mindig szagtalan? Hát nem! Nekünk is úgy esne mint neked,ha azt mondanám,hogy nincs orál mert büdös a farkad,vagy rossz ízű a spermád.
2016. febr. 16. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolsó: nekem ez nem esne rosszul, ha ezzel engem magam nem ítél el. akkor kimennék és megmosnám és a szájába lógatnám :) De ha engem ítél meg ezzel, hogy rossz vagyok az más.
2016. febr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem egyszerűen meg kell mondani,persze nem bántóan!! Természetes random szexnél hogy lehet némi kellemetlen szaga főleg nyáron.Akkor gáz ha fürdés után is.
2016. febr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a fürdőben kezded a szexet, nem érhet ilyen trauma!
2016. febr. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha valogatsz baxszal egyedul :)
2016. febr. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!