Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok melyik!?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok melyik!?

Figyelt kérdés
Hogy szeretitek jobban a mellkast es a hasat? Szoros vagy inkabb szortelen?

2016. febr. 17. 16:57
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
75%
szőrös
2016. febr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
56%
Szőrösen! A férfiakhoz vonzódom, nem a kisfiúkhoz.
2016. febr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
62%
Szőrös
2016. febr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
21%

Az 1-3 válaszoló gondolom valami 30+ nő lehet, akik még a régi rendszerben nőttek fel.


A mai tizen-huszonéves nőknek általában nem jön be az, ha egy pasi szőrös. Maximum annyiban tetszik nekik ha nem túl dús, de a dzsungel a 30+ nők favoritja.

2016. febr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
82%
1. vagyok és 27 éves, mindig is a szőrös pasik tetszettek. Azért mert valami divat, még nem kell követni.
2016. febr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
0%
Akkor biztos valami ronda csaj lehetsz, 1. válaszoló.
2016. febr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
80%
6: nem, nem vagyok ronda :D
2016. febr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
2%

Egy fenét nem! Jobban ismerem a nőket, mint te. A rendkívül igényes, jó nők elvárják a szőrtelenítést is a pasiktól. Elég sokat mozogtam jó nők között, például amikor hoszteszkedtem, gyönyörű kolléganőim is voltak.


Ezek alapján nincs alapja annak, amit mondasz. 1-2 kivétel egészen biztosan van, de ettől függetlenül a szép, fiatal nők többségének nem tetszik a dzsungel. Már eleve a divat is azért divat, mert az tetszik az embereknek.

2016. febr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
82%

8: Szóval te tudod helyettem, hogy nekem mi tetszik? :D:D:D

Magas vagyok, sportos, a pasik imádnak és gyönyörűnek tartanak, mégis azt szeretem, ha egy férfi szőrös.

2016. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
0%

9-es:


Mint mondtam, vannak kivételek. Képzeld, vannak, akiknek a fájdalom okoz örömet. Hűha, és akkor mi van? Általánosságban a fájdalom nem okoz örömet az embereknek, és attól, mert a GYIK-es lányoknak bejön a szőrös mellkas, a való életben ez még nem így van. (Mint ahogy a GYIK-es pasik is csak sírnak, hogy milyen bunkók a nők a másik kategóriában, attól még nem így van.)


Az, meg hogy téged imádnak a pasik, meg hogy sportos vagy, egy olyan dolog, hogy hiszi a piszi, aki elhiszi.


Nem vagy te Jen Selter, kinek képzeled te magad? :D


Na, ő veled ellentétben, tényleg jó nő. :)

2016. febr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!