Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs a lányokban is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs a lányokban is egy kis emberség?

Figyelt kérdés

Ha egy lány kiír itt egy kérdést, hogy még szűz és keres egy tapasztalt srácot, aki elvenné a szüzességét,

vagy csak egyszerűen szexre vágyik a lány, és partnert keres, rögtön megrohamozzák a jelentkezők, azt sem tudja majd kit válasszon. Sőt, nem is kell kérnie, ha meglátják egy hozzászólásban hogy lány, és vannak kielégítetlen vágyai, már írnak is, hogy szükség van-e segítségre


Viszont ha egy férfi írja ki hogy szeretne szexelni egyet, egy lány sem jelentkezik. Ha meg kiírja hogy szűz, akkor még ki is nevetik.


A hölgyekben vajon miért nincs annyi emberség mint bennünk férfiakban, hogy segítsünk az embertársainkon, ha nagy a szükség?



2016. febr. 13. 20:51
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Említette bárki is valaha, hogy az élet igazságon alapszik? :D
2016. febr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
41%
Látom te is olyan nyomorult lúzer vagy, aki azt hiszi az ő farkára vár minden nő ezen a világon, aki pedig nem az rohadt kurv..a. Igaz kérdező? Ugyan mi a vérvörös ló@ért kéne veled lefeküdni bárkinek is? Mert épp kangörcsöd van? Ki nem szarja le? Mennyire életképtelen kis szarcsimbóknak kell már lenni ilyen életfelfogással.. pfff...
2016. febr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
4%
"Mert szerinted most kajak az lenne a normális hogy, kiírja vki hogy estére kéne egy pina és akkor rögtön ugrik ezer lány persze főleg ha ronda az illető" Pontosan, így lenne a normális :) De manapság elvárni az emberektől,hogy normálisan,helyén valóan viselkedjenek. Már rég össze kellett volna hozni egy Gyik-os orgiát, nem itt sírni nőként,vagy férfiként,hogy jaj, nincs senkim, meg de jó lenne szexelni. Tökömet, találkozni kell valahol inni-enni, dugni, aztán mindenki megnyugszik.
2016. febr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
4%
Fogamzás gátló, esemény utáni gumi óvszer, ennyi kell, meg előtte egy kis beszélgetés, hogy mégis tudja az ember,hogy hogy hívják,aki épen beteszi neki,vagy akinek beteszi.Nem szarozni, itt,hogy nem jössz be, vagy bejössz, meg még ismerkedjünk vagy 3 évig,aztán megpuszillak/puszilhatsz.
2016. febr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Félreértitek a helyzetet.


Csak azt mondom, hogy ahogy egy lány ha keres, bármikor talál jelentkezőket szex-hez, akik közt tud válogatni, úgy ha mi jelezzük hogy szexre vágyunk, ugyanúgy jelentkezhetne önként pár kedves hölgy

2016. febr. 13. 21:30
 16/32 anonim ***** válasza:
Hát én alacsony vagyok és rettenetesen ocsmány, de mégsem igénylem, hogy "emberségből" vagy felebaráti szeretetből lefeküdjön velem egy lány, akit amúgy végig a hányinger kerülgetne a külsőm miatt.
2016. febr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Régebben magas-vékony panaszkodott 0-24-ben, most alacsony-ocsmány? Hurrá.


Kérdező, azért kérlek szépen, mert a férfiak többsége soha semmilyen körülmények között nem tud nemet mondani a p****a, míg a nők a f****a igen. És hidd el, szerintem unják már ezt a nők, kivéve aki r*******l van.

2016. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
0%
Lepontoztatok,de ha rendeznék egy orgiát, rögtön ott lennétek fogadok! :)
2016. febr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
0%
Sok semmi ember, szerintük csak a szépeknek és jóképűeknek jár az élvezet, azért pontoztak le, önzőek!
2016. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
"Régebben magas-vékony panaszkodott 0-24-ben, most alacsony-ocsmány? Hurrá." Az "alacsony-ocsmány" már régóta itt van gyik-on, jóval hamarabb itt volt, mint a magas-vékony. Én olyan 2012-től vagyok kb itt, de már az alacsony akkor is itt volt, ha jól tudom, de hogy régóta van az biztos, csak ti újoncok nem ismertétek még.
2016. febr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!