Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányokban nem igazán tudatos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokban nem igazán tudatosodik az, hogyha tánc közben egy férfi alsótestéhez simítják a feneküket, akkor az merevedést okoz?

Figyelt kérdés

Tegnap táncoltam két bnőmmel és óhatatlanul megesett ez velem.Hiába nagyon jó barátaim.

Nem is én kezdeményeztem ,hogy így táncoljunk.Természetesen megpróbáltam óvatosan kihátrálni a szituációból,de csak ők nyomták tovább és ráadásul a következő táncban még közéjük is kerültem és összepréselődtünk.


2016. jan. 26. 12:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Lehet igy akartak neked megmutatni hogy szeretnenek toled valamit :)
2016. jan. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy az teljesen kizárt mivel kapcsolatban élnek.
2016. jan. 26. 12:24
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

1: A kérdező leírása alapján (amilyen embernek tűnik így pár sor alapján) nem hiszem.


Kérdező. De tudatosul. De vagy leszarják vagy kíváncsiak a férfi erre adott reakciójára.

2016. jan. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
50%

Dehogynem,nagyon is tisztában vannak ezzel:)Szerintem esélyes,hogy jól nézel ki és bejössz nekik,de ha tudják,hogy van barátnőd,akkor kis r*b*ncok,semmi több.

20L

2016. jan. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Magyarul "elojatekoztal" ket csajjal... Ez volt a celjuk
2016. jan. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ja valószínű simán lefeküdnének veled, ha jól reagálod le!
2016. jan. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
A legtöbb nő tisztában van ezzel. Tipikus női viselkedés! Persze nem kizárt h tetszel nekik ugy mint férfi.:) És hidd el nem akadály az h van barátjuk.21/l
2016. jan. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Ácsi,ácsi nem hiszem ,h vonzónak találnak engem.

Hangsúlyozom,hogy a barátaimról van szó és nem egy buliban felszedett random lányokról van szó.

2016. jan. 26. 12:34
 9/22 anonim ***** válasza:
Utolso... Ertelmezd amit ir... Nem a lanyoknak volt baratjuk,hanem a kerdezo el kapcsolatba
2016. jan. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
A lányok van pasijuk.Én vagyok a szingli :D
2016. jan. 26. 12:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!