Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányokban nem igazán tudatos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokban nem igazán tudatosodik az, hogyha tánc közben egy férfi alsótestéhez simítják a feneküket, akkor az merevedést okoz?

Figyelt kérdés

Tegnap táncoltam két bnőmmel és óhatatlanul megesett ez velem.Hiába nagyon jó barátaim.

Nem is én kezdeményeztem ,hogy így táncoljunk.Természetesen megpróbáltam óvatosan kihátrálni a szituációból,de csak ők nyomták tovább és ráadásul a következő táncban még közéjük is kerültem és összepréselődtünk.


2016. jan. 26. 12:22
1 2 3
 21/22 Secret184 ***** válasza:
Szerintem meg sokan túlreagáljátok ezt a dolgot táncnál. Mikor én megyek bulizni velem is megesik ez gyakran, 7-8 fős társasággal járok amúgy, legalább a fele lány szokott lenni. Mikor így együtt megyünk nagyon ritkán szakadunk el egymástól, így persze, hogy megesnek hasonló szituációk. Ha egy idegen csaj menne így hozzád, akkor tényleg felhívásnak tűnne. Így is lehetséges, de nem tartom valószínűnek. Szerintem egyszerűen csak rendesek, és ők is tiszteletben tartják, hogy ha hárman mentetek nem hagynak ott téged a fenébe egyedül. És persze barát ide vagy oda nyilván fekszik az egójuknak, ha felizgattak vele, gondolom ezzel a legtöbb csaj így lehet. Az ilyen kellemes pillanatokat szerintem élvezzed ki inkább, ne spekulálgass rajtuk. :d
2016. jan. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Hogy kapcsolatban élnek, semmit nem jelent a nőknél.
2023. jan. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!