Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar minden pasi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar minden pasi a beképzelt, szolizott, cicababákkal összejönni? Mit látnak meg bennük, amit a szolidabb, értelmesebb és normálisabb lányokban nem?

Figyelt kérdés

Tényleg indokokra lennék kíváncsi, mert nem értem.

Ha bemegy egy ilyen lány egy férfi társaságba, azonnal körberajongják, mindenki jópofizik vele. Mit tudnak ők többet beleadni egy kapcsolatba?


2015. szept. 3. 22:33
1 2 3
 1/26 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
66%
Esetleg nézz körbe náluk a friendzoneban, ott pasizz. xD
2015. szept. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy ilyen osztalytarsam...szerintem meg annyira lany engem nem irritalt..22F
2015. szept. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Na én például kifejezetten utálom, ha körberajonganak. Így is a csendes szerénységemben van olyan, aki észrevesz és szerethető.
2015. szept. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 davidlover98 válasza:
96%
Az ilyeneket csak a még gyerek aggyal rendelkező fiúk rajongják körül. A felnőtt pasik már inkább normális lányokat keresnek.
2015. szept. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
27%
álltalánosítás level 2000! de neked az a bajod hogy kövér vagy és ronda és csak irigy vagy ezekre a lányokra :D
2015. szept. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Már megint álltalánosítás. Az én barátnőm minden csak nem cicababa. mesziről kerültem mindig az ilyen lányokat. Idegesített a folytonos nyivákolásuk. Persze közöttük is akad normális modorú, így tisztelet a kivételnek.


31F

2015. szept. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
35%
Sokminden olyat amitől a szolidabb lányok ódszkodnak! Ezért mennek egy idő után a pasik hivatásosokhoz!
2015. szept. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
100%
Engem mindig inkább a kicsit visszahúzódóbb, de arcra szép lányok vonzottak. Közülük is inkább a szőkehajúak. Valahogy nekem ez volt a kiindulási pont, és többségük tapasztalatom alapján rendes lányok. Mostani barátnőm is ilyen, már 7 hónapja együtt vagyunk, de ilyen boldog még sosem voltam. Volt plázacica barátnőm, de hamar ráuntam a hülye természetére, és nem kárpótolt a formája. Azok a srácok, akik ilyenekre buknak azok nem is méltóak arra, hogy a normálisabb lányokkal összejöjjenek.
2015. szept. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
55%
Mert jól néz ki, mindenki dugná. Nem párnak, csak patron tartálynak.
2015. szept. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Nem vagyok sem kövér sem ronda, de ezzel te ugyanúgy általánosítasz. Csak visszafogottabb lány. Én világ életemben azt tapasztaltam, hogy ezeket a típusú lányokat előbb észreveszik nem csak szexre, hanem kapcsolatra is.

És mondd csak, mitől ódszkodnak a szolidabb lányok?

2015. szept. 3. 22:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!