Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar minden pasi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar minden pasi a beképzelt, szolizott, cicababákkal összejönni? Mit látnak meg bennük, amit a szolidabb, értelmesebb és normálisabb lányokban nem?

Figyelt kérdés

Tényleg indokokra lennék kíváncsi, mert nem értem.

Ha bemegy egy ilyen lány egy férfi társaságba, azonnal körberajongják, mindenki jópofizik vele. Mit tudnak ők többet beleadni egy kapcsolatba?


2015. szept. 3. 22:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
64%

Én nem megyek oda körberajongani, sőt... ügyet sem vetek rájuk. Taszítanak. Átnézek rajtuk. A szolizott bőr amúgy is gusztustalan szerintem.


24/F

2015. szept. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
80%

Nagyjából ugyanez lehte a férfiak kérdése is, csak a cicababa helyére "Gyurma Gyuszi" "nyálaképű huszárka" "páwa" vagy ilyn bunkó magas, nagydarab szakállas kocsmahuszár (potenciális nőverő sajnos) férfiak illenének.


De ez olyan kérdés amire nincs válasz.

2015. szept. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Sunshinedoll ***** válasza:
29%
Én értelmes, normális lány vagyok, intelligens is vagyok egy éve nem láttam napot, kicsit vagyok csak arrogáns, sőt, még pénzt költeni is szeretek. Most akkor én nem érek annyit, mint te, mert te visszafogott vagy, én meg tisztában vagyok az értékeimmel és büszkén felvállalom őket? Lol oké.
2015. szept. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
13: látom felfogtad a kérdés lényegét, gratulálok.
2015. szept. 3. 22:56
 15/26 anonim ***** válasza:

"értékeimmel"


[link]

2015. szept. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom,de kezdem unni az ilyen általánosítást a lányok részéről.

Egész nyáron kint vagyok,így eléggé barna bőröm van. Egyenes út,hogy elkönyvelik,hogy szolizik. Életembe nem tettem be a lábam egy szoliba se,de ha mondjuk attól lenne ilyen színem se érteném,hogy miért gond.

Hosszú hajam van. Ebből is azjön le,hogy tuti póthaj,véletlen se az,hogy 3 éve növesztem és folyamatosan ápolom.

Járok kondizni és futni. Ez miatt anorexiás vagyok,holott közel sem.

C-s mellem van,ami szerintem teljesen átlagos és genetika. Ez persze az,hogy push up melltartót hordok és kirakom a melleim,hogy bámulják.

Járok műkörmöshöz,mert a saját körmeim gyatrák és fél nap alatt lepattognak a körömlakk darabkák,az pedig igénytelen.

Sminkelem magam,mert úgy érzem jól magam,és nem egyszer hallottam már vissza,hogy 1kg vakolat/alapozó van rajtam,miközben nem is használok alapozót,tehát ennyit erről.

Na mindegy. Ezek miatt sokszor megkapom egy társaságban,hogy plázacica,buta lány vagyok,úgy,hogy még egy szót se beszéltem senkivel. Természetesen beképzelt is,miközben pont azért foglalkozok annyit magammal amennyit,mert önbizalomhiányom van/volt-már nem is tudom.


A külsőm miatt velem is nagyon aranyosak szoktak lenni a fiúk,de most erről én tehetek? Én is aranyos vagyok mindenkivel aki velem is az. Ez nem megjátszás vagy jópofizás,ilyen vagyok. Arról meg hadd ne tegyek már,hogy kedvesek velem és,hogy tudok velük miről beszélgetni,mert érdekelnek az autók,a foci és a politika is..ezek mellett pedig ugyan úgy érdekelnek a lányosabb dolgok is.


Azok a lányok akik meg kiteszik mindenüket és viháncolnak,teszik-veszik magukat,azokról pedig te is tudod,hogy nem akarnak semmi komolyat,csak kettyinteni egyet velük. Elhiszem,hogy idegesítő,de nézz át rajtuk. Hidd el azok a lányok egyáltalán nem boldogok,pont ezért adják magukat ilyen könnyen.


Ha pedig tényleg értelmes és normális lány vagy akkor pont ilyen fiú illik hozzád. És értelmes fiú nem áll le p*csa lányokkal :)


Bocsi,de már elegem van ebből a külső alapján megítélős dologból. Érdekes,a fiúk miért nem nézik,hogy a másik srác ilyen helyes-olyan helyes?!

2015. szept. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
96%

A feltűnő, a magabiztos, a vad, az vonzó. Ez van. Ettől még a csendesebb, nem feltűnősködő "akit kicsit fel kell fedezni" típusú lány is lehet vonzó. Mindenkinek más jön be. De ne csodálkozz, ha egy társaságban először a feltűnőt veszik észre - aki hivalkodik, aki kiteszi magát, akin látszik, hogy kel belé a farok. Te is tudod, hogy fiúból is az olyat veszik észre előbb, aki teszi az arcát állandóan. Kapcsolatba nem feltétlen adnak bele többet, egyszerűen élmény megkapni egy cicababát. Ezt irigyelned felesleges.


Szóval ne zavarjon, ettől még találsz magadnak párt, csak meg kell találnod a társaságot, meg az olyat akinek a te típusod jön be.

2015. szept. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
4%

Mert a férfiak többsége agyatlan proli, aki csak ágyútölteléknek lenne jó, a csajok többsége meg felszínes ribi, aki elkezdhet parázni a karcinómáktól.

Ezt tudja Mo. :(

2015. szept. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

A világ szar hely. Sok béna kis k___g közt kell leélned az életed, akik totál felszínesek.

Ezt dobta a gép. Úristen, irtózom a magyaroktól.

2015. szept. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

19-es teljesen úgy írsz mintha angliában élnél :)

ha lány vagy összefuthatnánk...

2015. szept. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!