Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm be akar vonni még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm be akar vonni még egy csajt! Mi legyen?

Figyelt kérdés

Szeretné kipróbálni a 3mast... Szerencsére még egy csajt szeretne bevonni és nem pasit. Viszont az a baj, hogy ez nem annyira az én stílusom, ráadásúl attól is tartok, hogy később egy pasit szeretne 3.nak, bár most azt mondja, hogy nem. Viszont azt sem szeretném, hogy rám unjon, így is van pár fantáziája amiket velem nem tud megvalósítani. Van aki már csinált ilyet? Utánna nem volt kínos?

Meg maradt a szerelem?

A válaszokat előre is köszi!



2015. júl. 12. 23:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Csaj már volt előző páromnál 3.-nak. Nem volt gáz utána sem. Pasit sosem akart bevonni.

Beszéld meg vele komolyan a fantáziáit.

2015. júl. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ugy érzem a bnőd egy bomba csaj,Te viszont mindent megteszel hogy ne hagyjon el,kicsit szánalmas,de ma ez a menő!
2015. júl. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Jaj te szegény! :)

De komolyan, üljetek le, beszéljétek meg. Sokan kipróbálták már az ilyen felállásokat, de ehhez képest viszonylag kevesen csinálnak belőle "rendszert". És nem azért mert megbánták, vagy mert nem lett volna jó, inkább technikai okai vannak :) A szerelem ettől nem múlik el!

2015. júl. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Én a helyedben ki nem hagynám a lehetőséget.
2015. júl. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Piszok mazlista :)
2015. júl. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sok férfi csak álmodik a szexről 2 csajjal, neked megadatik a lehetőség, de visszakozol? :D Inkább csak élvezd!!!
2015. júl. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha az én barátnőm ezzel az ötlettel állna elő, akkor azonnal bemutatnám neki a két legbizalmasabb barátomat, akiket ő eddig még nem ismert, mert csak szex miatt találkoztam velük. Így legalább megismerheti a legújabb unokahúgomat, aki az én szex-istennőm és tanulhat tőle egy - két intimebb fogást.
2015. júl. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Dicsekedni jöttél ide? A barátnőd minden magától akarná adni neked a legtöbb férfi álmát, te meg ezen nyekeregsz? B..i-e vagy?

HA csajt kíván, nem fog pasit kívánni. Gondolom vannak biszexuális vágyai és ezt élné ki egy lány bevonásával. Csak azt tisztázzátok le, hogy a másik csajjal neked is szabad e vagy csak neki lehet? Nehogy félreértés legyen.

2015. júl. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hagyd neki, te is jobban fogod élvezni, hogy az egyiket... a másikat.... Már elnézért!
2015. júl. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy lehet valaki ilyen mázlista?Ne aggodalmaskodj már annyit,mert azért hamarabb rád fog unni.Inkább teljesítsd a vágyait,fantáziáit! Nem fogod megbánni...
2015. júl. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!