Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar minden pasi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar minden pasi a beképzelt, szolizott, cicababákkal összejönni? Mit látnak meg bennük, amit a szolidabb, értelmesebb és normálisabb lányokban nem?

Figyelt kérdés

Tényleg indokokra lennék kíváncsi, mert nem értem.

Ha bemegy egy ilyen lány egy férfi társaságba, azonnal körberajongják, mindenki jópofizik vele. Mit tudnak ők többet beleadni egy kapcsolatba?


2015. szept. 3. 22:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, én mindig is a magadfajta lányokat részesítettem előnyben, de azok is koccoltattak, mivel azok is csak a külsőt nézték egytől egyig, úgyhogy innentől felőlem sírhat az összes nő, ha plázacica, ha átlagos, hogy neki miért nincs kapcsolata.
2015. szept. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
#20 nem, ezen a nyomortanyán. miből gondoltad, h emigráns vagyok?
2015. szept. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Hogyne. Ha a másik csaj szebb, sikeresebb a pasiknál és nem játssza az elérhetetlent akkor az csakis beképzelt ri...nc lehet. Gondolom tr az átlagos, visszahúzódó srácokat veszed észre és nem az izomagy, ki ha én nem tahókat. Mellesleg az ún szolíd lányok a legtöbbször prűdek és ugyanolyan felszínesek és ugyanúgy a pénzre hajtanak.
2015. szept. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nos, nem mindegyik akar... Az asszony kifejezetten csendes és visszahúzódó ismeretlenek társaságában. Persze tudtam, hogy valójában nem ilyen ha megismeri az ember, mert azért ezt észre lehet venni és igazam is lett. :D
2015. szept. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nem minden pasi, például én szóba sem állok a beképzelt lányokkal, de nem minden szolizó lány beképzelt :) Amúgy a szolidabb csinos lányok jobban bejönnek, hiába néz ki jól valaki, ha közben beképzelt, tehát ha aranyos helyes lány, és ha nincs elhìzva (pici felesleg még belefér) nálam ő a nyerő :)
2023. márc. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Talan nem a 10/10 fuckboyokra kene menned hanem ahogy az elso momdta nezz korbe a friendzoneba
2023. márc. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!