Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Külsőre milyen pasik jönnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külsőre milyen pasik jönnek be a nőknek?

Figyelt kérdés
20 körüli nőkre gondoltam.
2016. febr. 13. 17:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
7 vagyok: addig rendben van, a bandás kontrollálós dolog nem tetszik és emiatt nem is kezdenék ki veled.
2016. febr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

És az miért baj ha valaki alacsony? Én lany vagyok de engem nem zavarna

3# te meg mitől vagy előnytelen külsejű azt nem irtad. Nem lehet rajta valtaztatni?

2016. febr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
nekem a világos hajú, világos szemű szeplős, ha csak a külsőt kell nézni, a bandázás nekem se jönne be
2016. febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A konty az nagyon gáz egy férfin xD meg ez amit leírtál, kedves kérdező, már ne is haragudj, de nagyon vicces :D ez a bandázás, verekedős dolog xD mintha csak 13 éves lennél... xD 20/L
2016. febr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Belső: néha csendes, de hülyéskedik gyakran, szeret aludni-pihheni, sportol, kedves, megvédi a barátait, nagyon komoly tud lenni.


Egyéb:

-Van egy bandája, ahol ő a főnök.(Nem zenekar)

-Nem verekszik, más megteszi helyette.

-Szeret irányítani és azt is teszi.

-Minden beszélgetést, alkalmat képes a saját elképzelése szerint terelni, befolyásolni."


A belsőd jellemzése az "egyéb adatok" nem illenek össze. Néha csendes... :D Mindenki szeret aludni... :)

Ne haragudj, de amit leírtál, az alapján inkább tűnsz 13-14 gyereknek, mint 20 éves férfinek.

Egy férfi legyen komoly, de a megfelelő pillanatokban lehessen vele bolondozni. Legyen kedves, figyelmes. Lehetőleg ne legyen bűnbandája... Legyen tartása, legyen magabiztos. Legyen tisztességes. Még sorolhatnám.

A külső pedig mindegy, mindenkinek más tetszik.


23N

2016. febr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

haverokkal lógni oké.

balhézni, verekedni nem, gyerekes.


Határozottnak, vezetőnek lenni, jó pont.

Manipulátornak lenni, a saját akaratodat másokra kényszeríteni, nem együttműködőnek lenni nem oké.


"nagyon komoly tud lenni"

nekem inkább tűnsz egy nagyobb gyereknek


az agresszív férfiak a párkapcsolataikban is erőszakosak, zsarnokok, ami elég nagy visszatartó egy normális nő számára.

2016. febr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!