Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Külsőre milyen pasik jönnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külsőre milyen pasik jönnek be a nőknek?

Figyelt kérdés
20 körüli nőkre gondoltam.
2016. febr. 13. 17:47
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Részletes leírást haj, testről tudnátok adni?
2016. febr. 13. 17:48
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát azt tapasztalatból írhatom, hogyha egy férfi alacsony és ocsmány, nos az egy nőnek sem jön be. Nem véletlen, hogy 29 évesen, rengeteg próbálkozással a hátam mögött még egy randim sem volt.
2016. febr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

#2


Miért nem randiztál 29 évesen még soha? Annyira csúnya vagy? Már bocs a kérdésért csak kiváncsi vagyok.


33/F

2016. febr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Lányok/nők, nektek bejön egy ilyen pasi?


Külsőre: Hosszú ápolt haj kontyba vagy összefogva, borosta, izmos, öltözködésben inkább sötét színek, sötétbarna haj-szem.


Belső: néha csendes, de hülyéskedik gyakran, szeret aludni-pihheni, sportol, kedves, megvédi a barátait, nagyon komoly tud lenni.


Egyéb:

-Van egy bandája, ahol ő a főnök.(Nem zenekar)

-Nem verekszik, más megteszi helyette.

-Szeret irányítani és azt is teszi.

-Minden beszélgetést, alkalmat képes a saját elképzelése szerint terelni, befolyásolni.

2016. febr. 13. 17:58
 5/16 anonim ***** válasza:

[link]


Pl. ő. az a nézés...


23L

2016. febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
3: Igen, annyira csúnya vagyok, ráadásul alacsony is. 16 éves korom óta (azaz kb. 13 éve) próbálok barátnőt szerezni, több, mint 1000 elutasítás van a hátam mögött és soha még egy aprócska mosolynyi pozitívat nem kaptam egy lánytól sem. Sosem próbálkoztam szép lányoknál, hanem átlag, vagy az alattiaknál, mert külsőre nekem mindegy, hogy néz ki egy lány, és még így is folyamatosan csak azt kapom, milyen ronda vagyok. Azt tudom, hogy a belsőm rendben van, amíg nem látnak képet rólam, simán el tudok beszélgetni a lányokkal, lány barátaim is voltak, akik azt mondták, hogy a személyiségemmel minden oké, de mégis a kinézetem miatt ne is reménykedjem abban, hogy valaha is lesz olyan lány, aki képes lenne engem vonzónak találni.
2016. febr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Kérdező: mindenkinek más, nekem nincs ideálom, vagy tetszik vagy nem, de amúgy is inkább a belső számít.

Amit magadról írtál az meg a bandáig, kontrollálós dologig teljesen rendben van, de amiatt nagyon nem.

2016. febr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Részvétem neked. Én is alacsony vagyok 176 cm... Van hogy 15 éves lányok magasabbak.
2016. febr. 13. 18:07
 9/16 A kérdező kommentje:

7#"Amit magadról írtál az meg a bandáig, kontrollálós dologig teljesen rendben van, de amiatt nagyon nem."


Teljesen rendben van, de mégsem? Nem értem.

2016. febr. 13. 18:09
 10/16 anonim ***** válasza:
Szép kis barátaid lehetnek ha így megmondták. Egyébként ha jól belegondolunk akkor a mai lányok elvárásainak szinte lehetetlen megfelelni mert a csillagos ég. Legyen bmw-d,lakásod,sok pénzed,nagy farkad,legyél jóképű stb... Sorolhatnám reggeltől-estig. De olyan nincs,hogy soha mert nem létezik. Egyszer mindenki megtalálja a másikat. Igaz most nekem sincs senkim,lehetne de egyenlőre nem kell. 33/F
2016. febr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!