Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Nektek milyen ha benne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen ha benne vagytok egy lányba?

Figyelt kérdés

Milyen érzés a péniszeteknek benne lenni a hüvelybe? Mit éreztek bent? Pl milyen hőmérsékletet? Milyen tapadást? ;)

Milyen nedvességet? ;)



2016. febr. 6. 18:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

De jó kérdést ìrtam ha ennyien kíváncsisk rá. :D

Köszönöm a válaszokat :)

Jöhetnek még;)

2016. febr. 6. 18:59
 12/17 anonim ***** válasza:
#7-es vagyok: és gondolj bele kérdező (ha lány vagy), milyen jó a nőnek, amikor megtekergetem a derekamat, miközben keményen döfködöm őt, jó alaposan bejárja a tocsogós hüvelyének minden négyzetcentijét a péniszem. ;)
2016. febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 schamuelson ***** válasza:
100%

Nekem olyan érzés benne lenni egy nőben (bocs, nem fiú vagyok, hanem férfi, ezért nem lányokkal szexelek, hanem nőkkel), mint hazaérni egy hosszú útról. Olyan megnyugtató, boldog érzés. Olyan, hogy elégedetten kell sóhajtani tőle.

Milyen a péniszemnek? Megkérdeztem tőle, de ez a faxsz nem tud beszélni. :) A fizikai érzetet nagyon jól leírták az előzők. A tapadás meg változó a közösen összehozott nedvesség mértékétől függően. A hőmérséklet különbséget is érezni. Mint mikor a kezedet a combod közé vagy a hónod alá szorítod. Kellemes. Igazán jó érzés pedig attól lesz, ha egy szeretett személlyel van együtt az ember.

2016. febr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Lány vok :D
2016. febr. 6. 19:24
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

13-as

én meg nem szexelek, hanem basxok és nekem nem péniszem van, hanem farkam...

Na ki a nagyobb arc?!

2016. febr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes kérdés. A hőmérséklete talán ahhoz tudnám hasonlítani mikor kezd kihűlni egy forró kád víz az a pont jó. Azt viszont tudni kell, hogy ami konkrétan érez is valamit az a makk. illetve a makk alatti rész a fitymáig. Kis anatómia. Tehát amikor teljesen hátra van húzva a fityma, a pereme és a makk közötti rész még ingerelhető az alsó részén, ezt szokták nők ingerelni akár orálisan előjáték közben. Tapasztalt nők élnek is a helyzettel. Sajnos sok a tudatlan nő, nem rátok értem, hanem bőven a korosztályomra. Az is egy ingerelhető pont férfiaknál. Ezzel érezzük tulajdonképen a dolgokat. Annyira mindent azért nem érzünk. Tehát mondok egy példát . Párom lábait a nyakamba veszem. Ebben a pózban is, merthogy nem csak ebben, de ebben is lehet elég mélyre hatolni. A méhszájat már nem érezzük úgy konkrétan. Csak egy finom nyomást a makkon, hogy ennyi volt nincs tovább, illetve akkor öleli körül teljesen a hüvely a makkor és normális esetben nem tolja tovább a férfi, ha igen az már fájdalmas nem ránk nézve, hanem rátok. A súrlódás ingerli első sorban a makkot előre hatol akkor is valamilyen szinten súrlódik ezért terjednek nemi betegségek, mert közben megsérül a hámréteg rajta. De ezt most nem ide tartozik. Előre hatolásnál is ingerli, majd hátra húzásnál is ingerli és ez a folyamat váltja ki nálunk az orgazmust. Ez olyan kellemes. Jobb mint bizonyos helyzetekben az orális szex. Ezt azért mondom mert vannak nők akik szó szerint rá tapasztják a szájukat és szívnak mint a porszívó, na az borzasztó mert folyamatosan egy bizonyos területen van ingerelve a makk és olyan feszítő érzés mintha szét akarna durranni. Tehát ebből a mozdulatsorból adódik, hogy általában minél gyorsabb az aktus tempója a férfi annál hamarabb megy el. Ezt persze lehet kontrollálni, illetve kell is ahhoz, hogy a nőnek is jó legyen. Ezt fiatalon kezdőként még azzal tartottam kordában, hogy akkoriban még a counter strike 1.5 volt divat és aktus közben épen leforgattam a fejemben a két nappal az előtti lanpartyt. :D Aztán ez korral meg tapasztalattal együtt már fejlődik később már nem volt szükség rá. Összességében egy kellemes hőmérsékletű nem tudom mihez hasonlítani :D Nem dugtam még meg pitét, nem is óhajtok :D Mellé társul esetleg maga az érzés amit mi érzünk a partnerünk iránt ugyanis egy bizonyos ponton túl, ha nem csak úgy na van egy nő megdöngetem és viszlát van, akkor az is sokat nyom a latba. nehéz ezt elmagyarázni, ti se tudnátok pontosan leírni milyen érzés mikor a férfi behatol illetve nem is az váltja ki közvetlen az orgazmust nálatok, hanem elsősorban a csikló izgatása. Feltehetem én is a kérdést, milyen érzés mondjuk mikor orálisan kényeztetnek titeket. Azt se lehet szerintem teljesen körülírni. :D
2016. febr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2016. febr. 7. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!