Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Nektek milyen ha benne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen ha benne vagytok egy lányba?

Figyelt kérdés

Milyen érzés a péniszeteknek benne lenni a hüvelybe? Mit éreztek bent? Pl milyen hőmérsékletet? Milyen tapadást? ;)

Milyen nedvességet? ;)



2016. febr. 6. 18:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Azt hogy olyan helyen van ami meleg, nedves és szorítja.

Nem nagyon, de kellemesen.

2016. febr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék.

18L

2016. febr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%
2. megoldjuk, megoldjuk...
2016. febr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Sikamlós, meleg, nedves és megfelelően, kellemesen szoros.

Nincs mihez hasonlítani.

Nagyon jó érzés.

2016. febr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szintúgy :D /F
2016. febr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy a meleg, nedves, szoros stb. ismétlésén kívül lehetne jobban részletezni. Te hogy írnád le, milyen, ha benned van valaki?
2016. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó nedves, szoros, meleg érzés. Érzem, ahogy körülöleli kemény farkamat a hüvely, orgazmusnál az összehúzódást is érzem, olykor perisztaltikus mozgást is érzek nagy orgazmusnál. Isteni a hüvelyben tartózkodni, megmártani benen a f aszt. :D
2016. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

Nem igazán az a fő érzet, hogy meleg, nedves,stb, hanem inkább az, hogy a teste részévé válok és érzem minden egyes mozdulatát, ahogy megfeszülnek az izmai.

Önmagában amikor pl egy lány szájában vagyok, nem attól élvezek olyan nagyot, mert a szája "puhább vagy finomabb", hanem maga a tény, hogy a szájába vesz és várja, hogy oda is élvezzek és azt ő akarja, kívánja és ahogy rám tud nézni.

Ezeket nagyon nehéz leírni, nem lehet átadni szövegesen.

2016. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A lényeget már leírták elöttem, de én azért egy finoman de mégis határozottan szopó női szájhoz is tudnám hasonlítani!

Mindenképpen nagyon jó! Nem véletlenül szeretik olyan sokan! /F.

2016. febr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
13%
Fogalmam sincs, milyen lehet. Sajnos alacsony vagyok és ocsmány, így esélyem sincs arra, hogy valaha megtudjam, hogy milyen érzés lehet.
2016. febr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!