Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik ti nem szenvedtek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti nem szenvedtek ha szerelmesek vagytok egy lányba de nem lehetek együtt?

Figyelt kérdés
Ha pl: tudod hogy a lány szerelmes belèd ès te is belè ès jó vele a szex meg minden, de a nagy távolság miatt csak ritkán lehettek együtt akkor egy fèrfi is tud szenvedni a lány hiányàtól?Mi játszódik le bennetek ilyenkor?Tudjátok kifelè mutatni hogy jól vagytok?
2015. márc. 21. 00:05
 1/8 anonim ***** válasza:
De, rohadt kellemetlen érzés.
2015. márc. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi kiizzadjuk.
2015. márc. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Én őszíntén lesz•rtam. Arra gondolok hogy ki lesz a következő csaj akinél bepróbálkozok.Azt mondja egy lány hogy nem akkor nem nincs annál gázabn mint az akit elutasítottak és Továbbra is a csajon lóg... Meg kell tanulni ezzel nem foglalkozni ;)
2015. márc. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van egy lány, akibe 17 éve bele vagyok zúgva. Tulajdonképpen mondhatnám azt is, hogy járunk, de sose beszéltem neki erről. Hogy mi ez a baromság? Aszexuális vagyok, ő viszont nem az. Lelkitársam, sokat vagyunk együtt, de inkább örülök annak, hogy mással mélyebben is boldog tud lenni, nem rángatom bele valami számára unalmasba.
2015. márc. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már szarok rá rég...
2015. márc. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 DDDspiler válasza:
Persze hogy szenvedünk. A pasik is ugyanugy, sőt még jobban is szerethetik a párjukat! Van ugy hogy nemérdekel hogy dolgom van, vagy éppen valami kockázkockázat lehet utközbe, akkoeis megyek a bar.nőmhöz ha hiányzik!
2015. márc. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudom nem megnyugtató számodra, de hidd el valószínüleg ő is szenved a hiányodtól! És nem feltétkenül a szex hiánya. A szeretett személy hiánya.

Hogy kifelé mutatja e? Nem boztos! Van hogy zokog a lelkünk de ez kivülről nem látható!

2015. márc. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csupán azt nem értem, hogy a #3-as hozzászóló kommentje miért 14%-os, amikor teljesen korrekt a hozzáállása.
2015. márc. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!