Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdtem a sógorommal....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a sógorommal. Elmarad az esküvő? Mi legyen? 20/l

Figyelt kérdés

A nővéremnek(26) áprilisban lesz az esküvője.

Én hülye meg lefeküdtem a vőlegényével(25), kétszer is. Nagyon szégyellem magam és tudom, hogy szörnyű ember vagyok, szóval nem kell itt oltogatni, hogy könnyűvérű vagyok és rossz testvér.

A legnagyobb gond az, hogy a srác leakarja mondani az esküvőt és velem akar lenni. Mondtam, hogy úgyse leszek vele együtt.

Mit tanácsoltok? Mit csináljak? Elmondjam a nővéremnek?



2016. febr. 6. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Ne tartsd vissza a hapsit, hogy elmondja a jegyesének, hogy megcsalta többször is. Így nem érdemes házasodni. És mondd meg neki, hogy veled. Aztán hagyd békén egy életre, mert mindkettőtöknél jobbat érdemel.
2016. febr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Abból örök testvér harag lenne!
2016. febr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Ebben a helyzetben az lenne a "legjobb" ami kijöhet, hogy összejössz a sráccal, persze csak ha szereted.

Ő valszeg ki fogja nyitni a száját aztán mikor minden rokon és ismerős előtt indokolnod kell, miért tetted mit mondasz? Egy dugás volt az egész? Még ha azt mondod h a szerelem és érzések nem irányíthatóak hamarabb elfogadják hosszútávon... de egy dugás?

2016. febr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom ki az idiótább.
2016. febr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ebből nem lesz gond. Cigány családokban mindennapos.
2016. febr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mond el! Legyen benned gerinc, ha már ennyire alja ember voltál.Ha nem mondod el, akkor ezt többször is megteszi, vagy már meg is tette a testvéreddel.

Mond el inkább a szüleidnek! Biztos repesni fognak az örömtől.


Undorító ember vagy, bármit is teszel ezután.

2016. febr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés, mert még azt se mondhatnád, hogy fülig beleszerettél. Akkor mit mondasz miért csináltad? Ekkora lotyó hogy lehet valaki, hogy a saját nővérének a vőlegényével elégíti ki az igényeit? Miért nem egy diszkó mögött kurattad le magad valami idegennel, ha hiányod volt? Mint az összes többi hozzád hasonló ringyó.

Szerintem mondd el neki, mert ahogy előttem is írták jobbat érdemel annál a pasinál.

Te meg próbáld kiengesztelni, mondjuk azzal, hogy felvágod az ereidet.

2016. febr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már ekkora ribizli voltál vállald a következményeket és valld be szépen a tesódnak az igazat!!Aztán ők majd eldöntik h mi lesz a kapcsolatukkal ezek után. De arra készülj h ezentúl nem te leszel a család szeme fénye
2016. febr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8%
Kamu.
2016. febr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Napi kamurovatot olvashatták hölgyeim és uraim.
2016. febr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!