Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek elmondjam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam a barátnőmnek hogy lefeküdtem a nővérével?

Figyelt kérdés
Egyik este barátnőm dolgozott, és már régóta terveztük, hogy most nagyot bulizunk, kicsit kikapcsolódunk, iszogattunk is, táncolgattunk, elhülyülgettünk, de aztán annyira megszoktam hogy buli után mindig náluk megyek, hogy hozzájuk mentem szinte már rutin szerűen, és megcsókoltam, majd levetkőztettem, és megtörtént az aminek nem kellett volna....
2016. febr. 5. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne mondd el. Maradjon a kettőtök titka.
2016. febr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mond el, legalább mindketten lapátra kerültök és ennyivel kevesebb rossz ember lesz az életében.
2016. febr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a barátnője, bár ő sem szeretne lebukni. Ha egy távoli ismeretlen lenne, akkor maradjon a te titkod. Egyszer élsz. Szerintem beszéld meg a lánnyal, hogy erről soha senkinek, de többször ne is csináljátok! Vagy ha igen, akkor szakíts
2016. febr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mond el,az ilyen családon belüli megcsalás idővel általában kibukik úgyis.

Ha elmondod,legalább egy csekély esélyed van,hogy megbocsát.

Ha mástól tudja meg,biztos lapát.

Na,meg a lelkiismeteted... tudsz így élni?

Gondolkozz el ezen.

2016. febr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De nagyon jó volt, én megismételném az élvezet miatt, de a hugát szeretem.
2016. febr. 5. 21:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg a barátnődnek hogy egy barom vagy, mert a nővérét szereted. És b*szd el a kapcsolatunkat és tiédet is. Gratula. Egyszer a farkad irányított, maradjon titok, de többet ne akarj.
2016. febr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
F.É.R.E.G. VAGY!!! Még meg is ismételnéd? Akkor te egy igazi fajansz vagy öcsém!
2016. febr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szeretem a barátnőmet, de most úgy kielégítettek orálisan hogy kíváncsi vagyok, te mit tennél a helyemben
2016. febr. 5. 22:02
 9/12 anonim ***** válasza:

Ezek után még ki mered mondani hogy szereted?!

Van arcod ember.Vagy is van rajta bőr rendesen.

A minimum annyi lenne, hogy elé állsz és elmondod neki.S vállalod a következményeket.

Most legyél férfi!


Tudod az hogy még ki mered írni hogy megismételnéd ezt az egészet.Ez a kijelentésed a legalja emberekközé sorolt.


Elásnám magam. Annyit érsz mint a farkad.

2016. febr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van barátnőm és egyszer már léptem félre. De ennyi. Ha többször is akarod akkor hagyd ott.
2016. febr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!