Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti milyen esetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyen esetben feküdnétek le egy csúnya pasival?

Figyelt kérdés
2016. febr. 6. 13:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

10, es: Szia!

És milyen pénznemben?


Akár 100.000ft-ért?? :D Vicc.

2016. febr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
38%
Abban az esetben feküdnek le a lányok a csúnya pasikkal, ha kib..ott gazdag, egyéb esetben semmi esély, még egy szájra puszira sem. Ha pénz van az se baj, ha az ember már a 80-hoz közelít korban, és a lányka ép hogy 20 éves. Ilyen ez, ha sok pénzed van, megszépülsz, megfiatalodsz.
2016. febr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Szerintem a válaszok többségét férfiak írták.(én is az vagyok xd) viszont másképp látom a dolgot. Nem vagyok egy jó fogás, de eddig csak hozzám képest nagyon szép lányokkal volt dolgom. Volt már egyéjszakás kalandom is nem is egy.


A titok pedig az, hogy nem rinyapina vagyok mint a többség aki belenyugszik, hanem van egy kialakult férfias személyiségem. jó fellépésem. Nem önbizalom hiányt sugárzok a nem túl szép külsőm mögött hanem egy teljesen normális önbizalommal rendelkező emberét. A duma nagyon sokat számít. Amúgy is azt mondják, ha a férfi már csak 1 fokkal is szebb az ördögnél az elég és én is ezt az elvet vallom.


Pénz miatt nem fog senki lefeküdni senkivel, ők hivatásosan ezt dolgozzák. Szerinted ki megy el egy egyéjszakás kalandra azért mert gazdag a csávó, ha csak 1 éjszakáig élvezheti ? Nem hülyék a nők...

2016. febr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Kiraknék egy 20-ast a pultra, aztán jelentkezne 10-ből 8 nő, hogy menjünk dugni.
2016. febr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Esélyt sem adnak egy ronda férfinak még egy pár mondatos beszélgetésre sem, hagyjuk már ezeket az önbizalom, meg a férfi csak egy fokkal legyen szebb az ördögnél és hasonló semmit sem segítő, csak áltató közhelyeket!
2016. febr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Sikerült kiírni egy kérdést amivel összegyűjtötted az összes örökszűz balf_szt
2016. febr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Csak a külső a fontos, szó sincs itt semmilyen balf..szságról, sok éves tapasztalat. Cáfolhatatlan, saját bőrön szerzett tapasztalat.
2016. febr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

A válaszolók $zarul fogalmaztak.

Attól, hogy sok pénze van, és lefekszik vele 1 nő, mi előnye van?

Semmi. Ha kap X összeget, már elgondolkodtató...

2016. febr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ha van az ember zsebében 60 ezer forint, az 6 nő, mert ugye egy nő egy 10-est ér már, nem 20-ast, árcsökkenés :D
2016. febr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Csak a külső számít... Áltassátok csak magatokat ezzel. Én 21 évesen 165cm és 60 kiló vagyok. Szem

üveges, nem jóképű, nem járok drága divatos ruhákban. Nincs kocsim, nincs saját lakásom. Alig keresek valami kis pénzt ésmégis gyönyörű barátnőm van plusz nem egy csaj ajánlkozott már fel nekem.

Na ezt mivel magyarázzátok?

2016. febr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!