Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi állhat a BDSM hátterében?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi állhat a BDSM hátterében?

Figyelt kérdés
Mi idézi elő azt, hogy valaki efelé hajlik? Korábbi, gyerekkori trauma? Pl. verték sokáig az illetőt gyerekkorában? Vagy ilyen volt az első szexuális élménye, belevitték? Erről semmit sem találok…

2016. febr. 1. 11:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Nekem egész kiskoromtól vannak ilyen jellegű vágyaim, gondolataim, és nem volt rosszabb gyerekkorom, mint egy átlag embernek. Nem kompenzálni akarok, csak...ez jön be.

Miért van az, hogy egyesek a csoki fagyit szeretik, mások meg a vaniliát (haha)?

De egészen biztosan van olyan, aki valami gyerekkori dolog miatt érzi szükségét, akármelyik oldalról

2016. febr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Gondolom akkor az is szubjektív teljesen, hogy meddig megyünk el, mit tartunk normálisnak.

Az egyik példa az volt, hogy egyszerre többen vagyunk ott, bekötve a szemem, a kezem, talán még a lábam is, nem tudom, hol, ki van bennem és esetleg még egy nőt is ki kell elégítenem közben… Ez nekem már azért sok. És nem hittem el az emberről, hogy neki ez bejön… Mi okoz ebben örömet valakinek? A higiéniáról nem is beszélve.

A másik példa gyertyás volt…

2016. febr. 1. 13:42
 13/30 anonim ***** válasza:

Olyant kellett megtenned, amibe nem egyeztél bele???


Akkor az nem is BDSM volt, hanem sima erőszak....

2016. febr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Akit gyermekkorában vertek azt pont taszítja az ilyesmi...
2016. febr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Az igazi BDSM-et úgy lehet felfogni, hogy a partnerek teljes egységben vannak, így nem számít hogy melyikük a szumbisszív, sőt, azzal hogy feladta kontrollt a dominánsnak, ezzel a domináns lett a felelős azért, hogy minden mindkettőjük teljes megelégedésére szolgáljon.


Engem személy szerint például nem vonz maga a fájdalomokozás, -- az viszont izgalmas nagyon, amikor látom, hogy a másik hogy felizgul és élvezi, ami történik, annyira, hogy még ha fáj is neki, már nem érdekli.

De ha nem élvezné annyira, akkor az nekem is olyan lehangoló lenne, hogy az egész játék értelmét vesztené folytatni. Ha csak azért "hagyja magát", hogy ezzel nekem kedvezzen, az inkább unalmas, elveszíti az egész varázsát.

2016. febr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
14: rengeteg ellenpélda van erre IS
2016. febr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

hmm

engem vonz mind a két oldal

szeretem és élvezem ha uralkodhatok egy pasin vagy nőn felizgat a tudat h feszegethetem a határait hogy megteszi azt amit parancsolok neki - ez a régebbi párkapcsolataimban is megvolt tudat alatt

tudatosan csak pár éve keresem az ilyet


a másik oldal meg azért vont mert szeretem átadni a kontrollt és csak befele figyelni és élvezni azt amit kapok, nem gondolkodni közben hanem csak tenni amit kívánnak


a fizikai fájdalom egyik oldalon sem preferálom ...

de ettől függetlenül ha a partneremet ezt izgalomba hozza akkor mértékkel alkalmazom


nem engem sem vertek vagy bántottak kiskoromban és a első szexuális élményeimben sem volt ilyen dolog

egy kedves gyengéd szerelmem volt

2016. febr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Korábban hogy lehet, hogy nem kerested az ilyent?



Van egy elméletem, ami szerint a fiúk már öntudatra ébredésükkor tudják, mire vágynak. A lányoknak meg kell tanítani.

2016. febr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
az előbbit a 17-esnek szántam :D
2016. febr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

a BDSM a kölcsönösségről szól

ez amolyan hatás-ellenhatás

rettentően szerteágazó hiszem abszolút az egyéni határokon múlik a dolog

pont mint a sima szexnél ...

az adott feleken múlik h mit tehetnek meg meddig mennek el mi az amit szeretnek

ez lehet a egészen gyengéd szembekötéstől a véresre verésig

a DBSM-ben nincs tiszta dom vagy sub vagy szado vagy mazo

ezek mindig keverednek egészen elképesztő módon is :-)

pl ismerek egy pasit aki mazochista dom kvázi pontosan megmondja a sub-jának h hogyan alkalmazza rajta a fizikai fájdalmat :-)

adott esetben mint pl nálam nagyban függ a partnertől h melyik oldalt preferálom

mivel minden ember más így van akinek ez az élete vagyis csak így tud élni párkapcsolatban is

van aki csak a szexben nyitja ki ezt a kaput és van aki csak alkalmi irányítót kapcsoltban

2016. febr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!