Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen tippek vannak BDSM...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tippek vannak BDSM szexhez? (férfi a domináns)

Figyelt kérdés

Mármint nem akarom szex közben félholtra verni, hanem most a kapcsolatunk veszélyben és ő imádja a BDSN szexet.

Szeretnék tippeket, mert nagyon szeretem őt csak most voltak kisebb gondok.. Nem baj, ha extrémeket írtok ő durván szereti a szexet. Én most stresszes vagyok és kihalt a kreativitásom



2016. jan. 29. 05:58
 1/7 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
37%

Ha nem érzésből jön, hanem másiknak való megfelelésből sosem lesz élvezhető.


Tippek?

- köpd le

- vágd pofon

- nyalasd fel a földről a nyálad


De csak egy erőszakos paraszt leszel, ha nincs mögötte vágy.

2016. jan. 29. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is, a BDSM nem feltétlenül szex.

És semmikéépen nem "félholtra verés".


De a legfontosabb tippem, hogy beszélgess vele őszinte érdeklődéssel a vágyairól. Biztosítsd róla, hogy elfogadod és megérted, bármilyen extrémnek is gondolja, csak meséljen róla. Előre egyeztessetek mindent, amit szabad vele, meg amit semmiképpen nem akar. Ha komolyan eldurvulna a helyzet, arra mindig legyen egy menekülőszava vagy menekülőjele, amire azonnal le kell állnod.


És de, baj, ha ide vadidegenek elkezdenek mindenféle extrémeket írni. Feleslegesen nem kell megriasztani, vagy megbotránkooztatni senkit, és minél extrémebb dologról van szó, annál inkább úgyis vele kellene megbeszélned, hogy ő azt is akarja-e.

2016. jan. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ártana tudni, hogy eddig "hol tart" a dolog, mivel próbálkoztatok már, mi vált be, és mi nem, mire "kihalt a kreativitásod".
2016. jan. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek azzal, hogy csak akkor működik, ha belőled jön.. persze tanulható is valamilyen szinten, de ha nem vagy alkalmas rá, akkor egy görcsös szar lesz az egészből

Próbáld játékként megfogni, engedj utat a kreativitásnak mármint ne kliséket kövess

2016. jan. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek Mr.Pofon véleményével.

Nem lehetetlen, hogy ötleteket adjunk neked, de ehhez sokkal többet kellene tudni arról, milyen vágyai, tapasztalatai vannak a barátnődnek, hol vannak most a határai.

2016. jan. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bilincseket rá és szájpecket meg mellbimbó-csipeszt.

Eddigi nőimnek ez a három eszköz volt a kedvenc! (Főleg, ha egyszerre voltak alkalmazva ezek a kis találmányok.)

2016. jan. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23%
Lőjétek le egymást.
2016. jan. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!