Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért küldenek a fiúk szíveseb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért küldenek a fiúk szívesebben képet a farkukról, mint az arcukról?

Figyelt kérdés

Ha kapok egy képet egy álló farokról, azt nem igazán tudom hova tenni, főleg ha nem is kértem


Viszont arcos képet csak nagyon nehezen hajlandóak küldeni a fiúk. Pedig még ha csak alkalmi kapcsolatot keresek, akkor is több az esélye annak, aki az arcát mutatja, mint aki a farkát (bármekkora is legyen)



2016. jan. 31. 13:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Életemben nem volt még alkalmam hogy küldjek valakinek képet, de így sem érzem szükségét hogy a középső régiómról küldjek, bár annyira nem is értem mások miért csinálják.

Mármint milyen reakcióra számítanak, vagy ez tényleg működik és férfiak elérnek ezzel valamit?

(Végül kérdés lett a válaszban...)

2016. febr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Mert a pasik azt gondolják, hogy némely nőnek elég egy farok és ráharapnak, mint a hal a csalira.
2016. febr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mert teljesen mindegy, melyiket küldi, ugyanaz látható :-D:-D
2016. jún. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!