Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért küldenek a fiúk szíveseb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért küldenek a fiúk szívesebben képet a farkukról, mint az arcukról?

Figyelt kérdés

Ha kapok egy képet egy álló farokról, azt nem igazán tudom hova tenni, főleg ha nem is kértem


Viszont arcos képet csak nagyon nehezen hajlandóak küldeni a fiúk. Pedig még ha csak alkalmi kapcsolatot keresek, akkor is több az esélye annak, aki az arcát mutatja, mint aki a farkát (bármekkora is legyen)



2016. jan. 31. 13:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hát én inkább azarcom mutatnám. Bár tőllem még nem kértek képet
2016. jan. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Első. Akkor küldj. Te leszel az első idén, aki meg meri mutatni az arcát, nem csak a farkát :D


(19L)

2016. jan. 31. 13:03
 3/23 anonim ***** válasza:
Mert akörül forog a világ-ezt gondolják.... :)
2016. jan. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Azért nem küldenek,mert itt a pasik többsége nem a jóképű kategóriába tartozik...épp ezért próbálkoznak itt,mert élőben nem megy.

De vannak kivételek is persze:)

2016. jan. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Pedig a punci körül. Ezt minden nagyfiú tudja. Ha a punci boldog akkor a nő is boldog és ha a nő boldog akkor a férfi is :)
2016. jan. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, de inkább nem válaszolok. Több mint 10-en rámírtak, ráadásul ilyesmi nevekkel:


- ezszopat

- nagylocs

- puncihunter

- szuzlanyt


stb...

2016. jan. 31. 13:10
 7/23 anonim ***** válasza:
Tese találtál volna ki jobbat ha 25ödször is foglalt lett volna amit írsz :) jah és tényleg melózni vagyok ha hiszed ha nem. Ha nem biszed gyere be hozzám :) (ezszopat)
2016. jan. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom értelmes névvel és üzenettel írtam. Akkor nekem sem válaszolsz? :D
2016. jan. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Jah és még az a név is foglalt volt hogy: mindenfoglalt. Úgyhogy ez tényleg szopatott engem! :)
2016. jan. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Énis írtam privit:)
2016. jan. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!